Kristina S

Швидкий демакіяж з Joko Blend Skin Detox

Швидкий демакіяж з Joko Blend Skin Detox

Міцелярна вода завжди є у мене в арсеналі. Раніше вона була єдиним інструментом для демакіяжу,проте після переходу до гідрофілки, ще залишається вірним помічником.

Швидкий демакіяж з Joko Blend Skin Detox

- для демакіяжу очей. У цій зоні я віддаю перевагу саме міцелярній воді
- перший етап очищення якщо не використовувала spf. Зазвичай ввечері протираю обличчя, перед використанням гелю
- використовую разом із ультразвуковим апаратом

Що для мене важливо?
- аби засіб ефективно видаляв макіяж
- не подразнював мою чутливу шкіру
- мав безпечний склад

Запакована у гарну картонну коробку зеленого кольору. Має наліпки контролю відкриття з обох сторін.
Сама пляшечка з матового пластику має наліпку,яка майже повністю закриває її.
Кришка фліп-топ відкривається добре,не протікає.

Об'єм 200 мл.
Після відкриття рекомендовано використати протягом 6 місяців.


Аромат як і в усієї серії засобів Skin Detox - приємний,свіжий.


Хочу нагадати,що будь-яку міцелярну воду потрібно обов'язково змивати хоча б водою,якщо немає можливості використати очисний засіб. Якийсь час я нехтувала цим і отримала дерматит під очима(використовувала інший засіб).

- екстракт ламінарії — стимулює обмін речовин в шкірі, тонізує, підвищує пружність та еластичність шкіри;
- алантоїн - має кератолітичну дію, пом'якшує роговий шар, сприяючи видаленню відмерлих клітин та ефективно попереджаючи закупорку пір, утворення комедонів та запальних елементів.Має виражену дію на регенерацію клітин шкіри, стимулює загоєння шкірного покриву шляхом сприяння відновленню інтактної грануляційної тканини;
- пантенол - має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію.

Після та під час використання на обличчі у мене не виникло негативних реакцій. Шкіра почувається добре.
Міцелярна вода дуже легко та добре видаляє тональний засіб, крем для обличчя.


Проте у зоні очей, при яскравому макіяжі, коли потрібно прибрати багато косметики, я відчуваю тепло і невеликий дискомфорт. Хоча я зазвичай намагаюся мінімально терти очі, іноді хочеться швидше змити макіяж.

Для наочності я зробила свотчі водостійкої туші та звичайної; стійкої помади та звичайної; звичайної підводки та стійкої; рідких матових тіней.
Приклала до кожної зони ватний диск на декілька секунд та провела трохи натиснувши.


Результат - майже усі засоби розчинилися повністю.
Як на мене,це дуже гарний результат.

Бережіть себе ✨️