Hanna Domashenko

Мої найкращі продукти для доглянутих, зволожених губ!

Мої найкращі продукти для доглянутих, зволожених губ!

Іноді бувають періоди, ніби губи перетворюються на курагу: такі ж зневоднені та зморщені...

І що тут додати?.. В мене немає іншої панацеї, крім того, що в такі моменти треба пити більше води та всюди мати під рукою бальзам для губ, аби зволожувати їх постійно протягом дня!

Саме тому в мене бальзамчиків на всі випадки життя, на всі сумочки та косметички😄

Мої найкращі продукти для доглянутих, зволожених губ!

Бальзам від Bielenda має гарний склад, саме тому я його й придбала! Він прозорий, хоч сама помадка в стіку має персиковий відтінок. Має приємний ніжний аромат персику і гарно зволожує губки! Гігієнічка лягає красивим блиском!

Dr. PAWPAW взагалі не бальзам, а знахідка! Він не тільки підходить для зволоження губ, а й навіть для кутикули! Принаймні, так пише виробник, бо я на практиці так його не використовувала. Засіб густий, без аромату. Навіть дещо чомусь нагадує вазилін) Але зі зволоженням чудово справляється!

Carmex в стіку - це вже классика моєї косметички! Про нього багато говорити не буду, бо в цьому дописі https://club.makeup.com.ua/post/2670/ прописала детально та ще й зі свотчами на губах😉👌