BELENKAYA

Sister's Aroma. Два продукти, що постійно зі мною

Sister’s aroma — мій guilty pleasure. Моєю першою покупкою був аромат №1, а потім я придивилась собі продукти по догляду за собою :)

Якщо чесно, у мене токсичні відносини із зволожуючими засобами, бо я не виношу відчуття липкості та слизьких рук на сенсорному рівні, але...перспективи пахнути нішею та мати при собі таки стильні флакони — відверто мене підкупили.

Sister's Aroma. Два продукти, що постійно зі мною

Що по особливостям крему?

  • гарні складники;
  • це єдиний засіб для рук, яким я користуюсь, бо не переношу відчуття жиру на долонях (він дуже швидко поглинається);
  • аромат заявлений як маракуя, але я відчуваю щось пудрово-солодке, дуже приємний;
  • подобається олдскульне пакування.

Що ми маємо у складі:

  • масло ши прискорює регенеративні процеси, підвищує пружність шкіри;
  • масло макадамії зміцнює ліпідний бар'єр, робить шкіру стійкою до агресивних впливів навколишнього середовища;
  • рослинний ланолін має антибактеріальні властивості, нормалізує гідроліпідний баланс шкіри.

Ще в перші дні його випуску я спостерігала скандал у коментарях на офіційній сторінці. Причина — маленький об'єм, хоча банка виглядає досить великою. Багато хто написав, що засобу ледве вистачило на місяць, але як на мене він досить економний.

Мій бальзам нещадно юзається з 1-го січня і натяку the end ще немає.

Що ми маємо у складі:

З натурального — масло жожоба, рослинний ланолін, ментол. Все інше — «синтетика», але завдяки цьому він створює таке привабливе вологе сяйво.

Що по особливостям:

  • спочатку прозорий, а через кілька хвилин перетворюється на ледве рожевий, magic;
  • приємно охолоджує;
  • ланолін у складі — просто топ. Цей компонент використовується у мазях для годуючих мам, тому він може загоїти майже все;
  • перед використанням потрібно «розім’яти» верхній шар бальзаму, інакше поверхня буде занадто жорсткою;
  • приємний аромат.

А ви теж тестуйте і розповідайте у коментарях як вам :)

тест