Чистикова Дар'я

Зволожувальний бальзам для губ "Манго"

Зволожувальний бальзам для губ "Манго"

Сьогодні хочу поділитися своєю нещодавньою обновочкою, а саме зволожувальним бальзамом для губ із соковитим ароматом "Манго"🥭

Він встиг мені полюбитися та вже кочує з однієї сумки у іншу, адже не хочу розтаватися з ним ні на день. Розповідаю ⬇️

Бальзам знаходиться у картонній коробочці, котра точно повторює дизайн самого засобу, а саме зображення манго та назву бренду.

Об'єм складає 15 гр, кришечка відкручувальна, носик скошений — зручний та простий у використанні варіант.

Консистенція більше до гелевої, середньої щільності, він не тече, але і з розподіленням по губам проблем немає.

Колір бальзаму жовтуватий, на губах стає повністю прозорим, що дає легкий ефект вологих губ.

Аромат смачний, соковитий стиглий манго без будь-якої хімозної нотки – просто фантастика 😍 На смак відчувається солодким.

Корисні складники тут:

🥭 Cera Alba (бджолиний віск) — створює захисний бар'єр і утримує вологу.

🥭 Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (масло виноградних кісточок) — багате на антиоксиданти та жирні кислоти, зволожує і живить шкіру.

🥭 Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (масло жожоба) — легке зволоження і регулювання балансу вологи.

Ось такий результат отримую на губах при різному освітленні.

Бальзам гарно живить та зволожує шкіру губ, робить їх ніжними та наповненими. Сухість зникає просто моментально.

Фініш не липкий, дуже приємний та комфортний. Смачний аромат манго, котрий відчувається ще близько 10-15 хвилин після нанесення, змушує використовувати саме цей бальзам серед всіх інших, коли губи потребують додаткового зволоження.

Стійкість середня, години 3 або до перекусу. Враховуючи його бюджетну ціну, це гарний варіант на щодень. Я обов'язково буду повторювати його у майбутньому.

До речі, у виробника є і інші варіанти ароматів цих бальзамів, тому планую спробувати їх теж 😉

Дівчата, ви вже знайомі з цими бальзамами? Який найулюбленіший?