Дарина🦉

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid

Привіт

Хочете зволоження за лічені хвилини?! Вам до нової лінійки Joko Blend Aqua Glow💙!

Маючи комбінований (схильний до жирного) тип шкіри, обрала для себе тонік і маску, але на мою думку ця лінійка не тільки для сухого типу, а саме для зневодненої шкіри. Мене дуже вразив цей тонік, круто спрацював! В мене пошкоджений захисний бар'ер, це навіть не тільки відчувається, а ще і дуже виразно виглядає!

Тож про - Зволожувальний тонер для обличчя з гіалуроновою кислотою💦.

💦Переваги від виробника:

  • Зволожувальний тонер для обличчя з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою має легку текстуру та відновлює природний pН-баланс шкіри.
  • Завдяки комплексу керамідів та фосфоліпідів рослинного походження Ceramide Complex CLR™ тонер надає миттєве відчуття зволоження, мінімізує появу сухості і лущення.
  • Пантенол та алантоїн мають заспокійливі, антиоксидантні та протизапальні властивості.
  • Засіб дарує якісне тонізування перед нанесенням наступного етапу догляду.

💦Тонік представлен в зручному форматі для використання. Пластикова пляшечка, гарна працююча кришечка. Приємний, гарний та сучасний дизайн. Об'єм 150 мл.

💦Текстура - мені нагадує гіалуронову сироватку, це густенька водичка, прозорого кольору. Комфортна до шкіри, дуже швидко вбирається, залишає природне сяяння шкіри.

💦Аромат - дуже легких, свіжий.

Тонік миттєво зволожує шкіру, відчуття як після сироватки, дійсно зволоження дуже потужне.

Одразу відчуваєшь полегшення, шкіра каже дякую!

Заспокоює шкіру, виражені протизапальні властивості, мої почервоніння стали менш помітними.

Тривале зволоження протьогом дня, ніяких відчуттів стягненості та сухості.

Я вважаю, що цей тонік потрібен та підійде всім, і буде актуален круглий рік. Щиро раджу, бо він перевершив мої очікування👌🏼!

Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid
Joko Blend Aqua Glow Moisturizing Face Toner With Hyaluronic Acid