Strange Love

Непоганий тонік, проте більше я його не куплю

Непоганий тонік, проте більше я його не куплю

Ziaja Facial Tonic непогано справляється зі своїми основними завданнями: фінальним очищенням та зволоженням. Проте є у ньому і недоліки. Грішу, але любила його використовувати в якості тонера просто розпилюючи на обличчя.

Непоганий тонік, проте більше я його не куплю

Ziaja Facial Tonic - це фактично водичка з корисними добавками. Тонік добре освіжає та в дуеті з ватним диском очищує шкіру. За рахунок гліцерину в складі, шкіра перестає так пересихати. Тонік має приємний трішки хімозний аромат, чесно кажучи, я вже від такого відвикла: тепер майже уся моя косметика не містить аром.

Як я уже писала вище, деякий час пробувала наносити цей тонік в якості зволожуючого спрею під крем. Однак згодом зрозуміла, що він несе комедогенну шкоду шкірі: на щоках почали раптово з'являтися забиті пори. Тому краще використовувати засіб в дуеті з ватним диском. Після виконання шкіра стає сяючою, з'являється здоровий блиск. На цьому все.

Як на мене, то заразна ринку є наьаго більш ефективні засоби. Ziaja Facial Tonic виявився непоганим, однак з деякими мінусами. Pyunkang Yul Essence Toner справляється краще, при цьому не містить ароматизаторів та не провокує утворення забитих пор.