M O N D ✨️

Дієвий помічник для шкіри голови

Дієвий помічник для шкіри голови

Це мій перший пілінг для шкіри голови. Так ось, що можу сказати усім, хто оминає пілінг у своєму догляду - обов'язково спробуйте.

Пілінг MERMADE привертає увагу ніжним дизайном та мелодичною назвою.

М'яка туба розрахована на 100 мл. Дозатор зручний. Але цікаво було б побачити цей пілінг у більшому об'ємі в широкій баночці як у скраба. Бо чесно кажучи, мені 100 мл виявилося замало, а коли скраб закінчувався -його було складно дістати.

Активні інгредієнти: aha-кислоти, алантоїн, вітамін е, гліколева кислота, пантенол, протеїни

Формула засобу: без sls, без алюмінію, без парабенів, без пластику

Склад хороший і безпечний. Має цінні активи, які надають

  • шкірі голови: зволожуючу, заспокійливу, антибактеріальную, відлущувальну дію;
  • волоссю: кондиціювання, блиск та розгладжування

Дієвий помічник для шкіри голови
Дієвий помічник для шкіри голови
Дієвий помічник для шкіри голови

Аромат приємний, ніжний. Текстура білого кольору нагадує крем з крихітними часточками. Дуже комфортно відчувається на шкірі голови.

Наносити пілінг слід на вологу шкіру, рівномірно розподіляючи засіб. Масажувати 3-5 хв. Для кращого результату використовую масажер для голови (https://club.makeup.com.ua/post/17510/ ). Після змиваю теплою водою і використовую шампунь та кондиціонер/маску. Користуюся пілінгом раз на тиждень.

З перших використань суттєвих змін не відчула. Хоча, масаж з пілінгом настільки приємний, що хоча б заради нього варто мати пілінг в своєму арсеналі.

Десь на 3-4 раз почала помічати, що шкіра голови залишається свіжою довше, ніж зазвичай. Крім того, корені волосся зберігають природне зволоження, а до цього часто бувало сухим.

Витрата середня. У мене закінчився досить швидко.

Гідний засіб. Думаю, він закріпиться у моєму догляді.

_________

Пілінг для шкіри голови Mermade Oops... I Scrub It Again Exfoliating & Purifying Scalp Scrub

Про шампунь і кондиціонер розповідала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/49921/