Kristina S

Meloni Color Mask Результат на темному волоссі тонованому в червоний

Meloni Color Mask Результат на темному волоссі тонованому в червоний

Я взагалі знайома із тонуючими масками. Декілька разів самостійно тонувалася в червоний. Новинки Meloni мене зацікавили,тому сьогодні розповім про ще один цікавий засіб.

Великий плюс тонуючих масок - вони не шкодять волоссю. Направлені підкреслити природній колір,або надати підтон і додатково виконують функції маски.

Meloni представили новинку,яка має 5 варіантів кольору. На той момент моє волосся вже було потоноване в червоний,але залишився легкий відтінок,який вже не змивався.

Meloni Color Mask Результат на темному волоссі тонованому в червоний

Мені стало цікаво,що з цього може вийти,якщо я оберу коричневий відтінок маски.

Засіб знаходиться у зручній тарі з кришкою фліп-топ.
Сама пляшечка білого кольору,але якщо піднести до світла,можна побачити скільки маски залишилося.

Дизайн - все як мені подобається. Мінімалістичний, з кольоровим елементом,що гарно поєднується і не набридає.
На звороті вказаний опис, інструкція,склад і усе необхідне.

Після відкриття рекомендовано використати протягом 6 місяців.


А упевнитись,що продукт новий, Ви зможете за наявності захисної слюди під кришкою.


Консистенція - кремова, трохи масляниста(відчувається наявність олій у складі).
Колір - дуже цікавий, сіро-коричневий. Він не яскравий.

- Вітамін Е та А
- кокосова олія
- оливкова олія
- олія Жожоба
- молочна кислота
Не містить силіконів та парабенів.

На чисте волосся, протерте рушником,потрібно нанести засіб по довжині. Для кращого розподілення прочесати та залишити на 5-10 хвилин для легкого відтінку( як на мене, цей таймінг підійде тільки для світлого волосся). Та до 20 хвилин для більш інтенсивного підтону.
Протягом усього тестування я залишала тільки на 20 хвилин. Для кращого ефекту,крайні рази надягала шапочку для душу.

В першу чергу хочу відмітити,як маска розплутує волосся. Я наносила одразу після шампуню. Моє волосся в'ється від природи і не усі бальзами легко і швидко його можуть розплутати. З цією маскою я з мінімальними зусиллями отримую гладенькі пасма. А через 20 хвилин витримки, під час змивання - волосся як шовк.

Щодо тонування - після використання маски разом із глибоко очищуючим шампунем Meloni, про який писала тут https://club.makeup.com.ua/post/48932/
я помітила,як червоний відтінок від минулого тонування почав змиватися. Хоча на той момент,використовуючи інші шампуні та бальзами, колір не змінювався і мені вже хотілося від нього позбавитись,проте не виходило.

Я саме повернулася до свого природного кольору,а не пофарбувалася в коричневий поверх червоного.


Чи зраділа я такому неочікуваному для мене ефекту ? Так)
Щодо коричневого відтінку - на своєму достатньо темному волоссі я бачу невеликі зміни на вигорівших від сонця пасмах і кінчиках.

Добре протестувавши тонуючу маску я задоволена її доглядовими функціями. Ви бачили,що там аж три олійки та вітаміни?) Радію,що знову повернулася до свого кольору волосся. Можу рекомендувати спробувати дівчатам із русим кольором волоссям і світлішим за моє.
Хочу відмітити,що під час змивання маска не фарбує ванну, руки і т.д. і це теж великий плюс.