BELENKAYA

Розмаринова олія. Чи рятує від облисіння? Осіння актуалочка

Розмаринова олія. Чи рятує від облисіння? Осіння актуалочка

Таргетовані відео у соціальних мережах також не давали мені спокою. Жінки зі всього світу знімали відео, як вони використовують суху гірчицю, рисову воду, реп'яхові відвари, яблуневий оцет, тощо, тому у мене вдома неслось страшне. Можу впевнено сказати, що через мою голову пройшов кожен тренд із ТікТок.

І нарешті, ми зустрілися. Іскра, буря, безумство, я і розмаринова олія.

Розмаринова олія. Чи рятує від облисіння? Осіння актуалочка
Розмаринова олія. Чи рятує від облисіння? Осіння актуалочка
  • Згідно з науковими даними, карнозна кислота, активний інгредієнт розмарину, має змогу загоювати пошкоджені тканини та нерви. Ця здатність також може відновлювати нерви шкіри голови, підштовхуючи ріст нового волосся.
  • В одному дослідженні 2015 року, Trusted Source порівняли ефірну олію з міноксидилом, комерційно відомим як Rogaine. Обидва використовувалися на людях з андрогенною алопецією (облисінням у чоловіків або жінок). Результати показали, що ефірна олія розмарину була такою ж ефективною, як і міноксидил. Під час використання, він допомагав усувати свербіж шкіри голови навіть більш успішно, ніж міноксидил.

Вражає, чи не так?

  • олія має приємну легку текстуру;
  • прозора, не змінює колір волосся (важливе зауваження для платинових білявок);
  • аромат хвойний, досить інтенсивний та виражений;
  • дарує приємний охолоджувальний ефект;
  • миттєво припиняє відчуття свербіння;
  • зручне пакування із піпеткою, з нею легко проходитись по проборам;
  • темне скло захищає олію від сонячних променів.

Варто зазначити, що олійку я використовувала на вимиту голову, а перед тим час від часу робила скраб шкіри голови. Це дуже важливо, щоб активні компоненти краще увібрались і стимулювали фолікули.