Darina🦉

Емульсія для обличчя

Емульсія для обличчя

Привіт! Ще один крутий засіб від Ankie. Це - Емульсія для обличчя. Нещодавно я розповідала про враженнями стосовно гелю - https://club.makeup.com.ua/post/51703/ та сироватки -https://club.makeup.com.ua/post/51705/ , яки класно підійшли моїй проблемній та чутливій шкіри.

Емульсія для обличчя зі скваланом, фосфоліпідами та гіалуроновою кислотою. Цей крем для обличчя поєднує у собі сквалан, фосфоліпіди та гіалуронову кислоту, що забезпечує інтенсивне зволоження, живлення та відновлення шкіри. Крем робить шкіру м'якою, еластичною та допомагає боротися із зневодненням, підтримуючи природний бар'єр шкіри та підвищуючи її пружність.
Активні речовини та їх дія:
Squalane: Легкий зволожувач, який швидко вбирається і не залишає жирного блиску, робить шкіру м'якою та гладкою.
Phospholipids: Відновлюють і зміцнюють захисний бар'єр шкіри, допомагаючи утримувати вологу та захищати шкіру від шкідливих впливів.
Hyaluronate: Інтенсивно зволожує шкіру, утримуючи вологу, що сприяє зменшенню зморшок і покращенню текстури шкіри.

Пакування:

Доволі просте та сучасне. Гарний пластиковий флакон, міцна кришечка фліп-топ. Що вразило, так це об'єм такого засобу - 200 мл! ( P.S. - а він замінює мені крем!)

Текстура - легка, кремово-гелева. Молочного кольору. Легко розподіляється по шкірі, тане немов вершки.

Саме через текстуру, ця емульсія улюблена, я її зовсім не відчуваю і вбирається вона швидко, та в нуль!

Аромат - легкий, чистий та свіжий, є солодкуваті ноти. Зникає зі шкіри протьогом 5 хвилин.

Що по дії?

Засіб цілком замінює мені крем, я можу ним користуватись як самостійним засобом, або закривати сироватку.

Крем (як і вся лінійка), мені дуже заспокоює шкіру, це для мене головне наразі, бо вона дуже чутлива, зніма погода, гормони та пілінги, гарно тригирять!

Вона дуже швидко знімає почервоніння та заспокоює запалення.

Інтенсивно зволожує та живить шкіру.

Разом з сироваткою, вони дуже швидко відновлюють захисний бар'ер шкіри.

Не конфліктує з спф та декоративною косметикою, вона зовсім не вагома, відчуваєшь протьогом дня тільки зволоження!

Мені дуже сподобалась ця ємульсія, і я рада, що в неї такий об'єм!

Ankie ❤️

Емульсія для обличчя
Емульсія для обличчя
Емульсія для обличчя
Емульсія для обличчя
Емульсія для обличчя