Kristina S

Так кокос чи ваніль ?

Так кокос чи ваніль ?

Мені дуже подобається нота ванілі в ароматах і парфумовані засоби для тіла. Тому повз цієї новинки я не могла пройти. Чи виправдав аромат мої очікування? Розповідаю 👇

Так кокос чи ваніль ?

У Joko Blend є чудові батери для тіла. Вони густі,як масло і дуже поживні для шкіри. У мене є з ароматом кавуна https://club.makeup.com.ua/post/37398/
Але іноді хочеться швидко нанести легенький лосьйон і йти відпочивати,або перед робочим днем зволожити шкіру і не чекати поки вбереться. Або просто шкіра потребує щось легше. Тоді я віддаю перевагу лосьйонам.

Засіб має цікаве упакування - плоска пляшечка прямокутної форми. Завдяки цьому її зручно вхопити збоку і тримати.
Пластик ніжно-рожевого кольору виглядає дуже гарно. З обох боків наклеєні наліпки на яких вказана уся необхідна інформація.
Дозатор-помпа - дуже зручно використовувати за рахунок механізму блокування.

Дизайн мінімалістичний. Дуже стильно виглядає на поличці у ванній.
Позаду вказана піраміда аромату.
Об'єм 250 мл.
Консистенція лосьйону, невагома,легка. Якщо перевернути,наприклад руку - засіб буде стікати через декілька секунд.

Я відчуваю легку ваніль на солодкій кокосовій подушці. Дзвінкі солодкі і духмяні ноти розкриваються через деякий час. Одразу після нанесення-це трохи хімозний кокос,проте з часом розкривається і подобається мені більше.
Найсильніше звучить кокос у цьому лосьйоні.

Бачила,що порівнють цю новинку з популярним дорогим ароматом 🤔


Використовуючи разом з гелем цієї серії можна значно продовжити стійкість аромату.

  • Екстракт квітів Моною відновлює подразнену та пересушену шкіру.
    Надає сильну заспокійливу, зволожуючу і пом'якшувальну дію. Відновлює водний баланс, живить, покращує зовнішній вигляд, надає сяйва, розгладжує шкіру, допомагає усунути тріщини на ній.
  • Екстракт орхідеї підтримує пружність шкіри.
    Олія кокосу допомагає утримувати вологу у шкірі.
  • Пантенол - сприяє регенерації та відновленню.

Лосьйон легко розподіляється і не залишає розводів. Швидко всотується за рахунок своєї текстури. Тому через 5 хвилин вже можна займатися справами. Одразу після нанесення відчувається як ніби шкіра зробила ковток води. Засіб дійсно добре зволожує шкіру. Вона стає гладенькою та приємною на дотик.

Першу годину Вас і усю кімнату огорне теплий,ніжний парфумований аромат,який протримається ще декілька годин і буде поступово зникати.


Особисто мені б хотілося більш активну ноту ванілі 🥲
А у загальному мені приносить задоволення використання цієї новинки Joko 🤍