molena

Розмаринова сироватка для волосся від Hydrasence

Розмаринова сироватка для волосся від Hydrasence

Ця випадкова покупка стала цінною знахідкою, тому не можу не поділитися з вами.

Як і більшості тут, мені дуже сподобався тонік з розмарином від Weleda. Весною із задоволенням ним користувалася, але є 2 нюанси:
● незручна пляшечка для використання;
● ціна, 450-500 грн за 100 мл тоніка.

Я вирішила пошукати, які ще засоби з розмариновою олією є на Makeup і знайшла сироватку Hydrasence. Вона також спрямована на укріплення та стимуляцію росту волосся. Хоча мене більше цікавить перше.

Розмаринова сироватка для волосся від Hydrasence

Сироватка окрім головного активу - оліі розмарину - містить комплекс вітамінів А, Е, С та В5, а також
- ретиніл ацетат (стабільна форма ретинолу)
- екстракт шипшини, обліпихи та конюшини.
Конюшина здивувала. Це ж наче якась травичка під ногами. А вона виявляється унікальна та мега корисна для краси шкіри та волосся. Кому цікаво, погугліть, будете теж здивовані.

Сироватка жовтуватого відтінку, за текстурою, як водичка. Запах характерний для розмаринової олії - свіжий, травянистий з легкими ментоловими нотками.

Особлива подяка виробнику за формат флакончика з довгим тоненьким носиком. Наносити на шкіру голови дуже зручно, сироватка виливається тонесеньким струменем, легко дозувати.

Об'єм факончика 50 мл, за моїми відчуттями - це на 10-12 використань.
Рекомендовано наносити сироватку 3 рази на тиждень. У мене виходить 2, і все одно за 6 разів я вже бачу результат: волосся випадає значно менше.

Отже, дівчатка, кого турбує сезонне випадіння волосся, моя щира рекомендація.