Хаiт Маргарита

Образ у стилі Pantone Spring-2023 #pantonemakeupclub

Образ у стилі Pantone Spring-2023  #pantonemakeupclub

Дивилася я дивилася на конкурсні образи, які ви викладали, тішилась від того, які ви творчі та сміливі і не витримала моя макіяжна душа - я захотіла до вас приєднатися і внести трошки свого бачення 🥰

Весняна палітра від Pantone - це радість моїх очей, бо я дуже люблю яскраві кольори і обожнюю з ними працювати😍

В мене є декілька образів,які я хочу вам показати,бо зупинитися на одному я не змогла! 😅 Я знаю про умови конкурсу, але моя мета не конкурувати з вами, а просто надихнути!😘

🌸 Перший образ, який ви бачите вище(на обкладинці цього допису) , хоч і яскравий, але дуже простий у виконанні . Сам макіяж побудований на трьох кольорах: peach pink, beetroot purple та crystal rose.

Фішка цього мейкапу в тому,що на верхній повіці та губах використана помада серії velvet від Borjois, яку я закріпила тінями із палетки Lime Crime, нижнє повіко - це тінь з палетки від Urban Decay , Electric. Рум'яна ніжні рожеві від КІКО.(але можете взяти будь які інші схожого відтінку)

Розумію, що такий яскравий мейкап для сміливих дівчат, але ті, хто любить більш стриманий та легкий мейк, може замінити яскраві кольори на більш ніжні🥰

🌸 Цей "вирвиоко" look я дуже люблю, бо, незважаючи на суміш дуже яскравих кольорів blue perennial, fiery red та love bird, він виглядає дуже гармонійно вибудованим🥰

Він дуже простий у виконанні, його зможе повторити кожна з вас, тому я вирішила поділитися саме цим образом!

Головна фішка цього мейкапу - це класне поєднання кольорів... ну, і рідкий хайлайтер😂 а ще яскрава помада, олівець та одна яскрава тінь для внутрішнього кутика ока.

Такий образ можна вгамувати і спокіно носити у повсякденому житті, якщо ви зменшите розмах стрілки (зробите її в межах ока), зменшите об'єм тушовки у внутрішньому куточку ока, та заміните яскраву помаду на більш спокійну.. або не заміните, тут як підкаже ваш внутрішній стан і сміливість 😉

🌸 І останній на сьогодні мейк, який я хотіла вам показати - це феєрія кольорів на обличчі моєї (як ви вже встигли побачити) улюбленої моделі.

Надихалися кольорами пальто, в якому моя інопланетна Ліза до мене прийшла 😍 сфоткано перед вікном на телефон, але я дуже люблю цей look та фото, та сумую за Лізою, з якою життя розкидало нас по світу через проклятущу війну💔

Секрет цього макіяжу в тінях гарної якості та насиченості, в м'яких пухнастих пензлях та в тому,щоб обирати кольори, близькі по відтінку , починати з більш світлого,ненасиченого кольору та потихеньку заглиблювати більш яскравими відтінками,поступово зменшуючи пензель та площину нанесення. Тоді переходи кольору вийдуть плавними та гармонійними🥰 ( дуже сподіваюся, що я зрозуміло пояснюю і вам це корисно та потрібно🙈)

На останок, хотіла привітати всіх дівчат цієї класної спільноти - зі святом 8 березня! Всім краси, реалізації, великих досягнень та внутрішньої гармоніі!💐💐💐

Сяйте, кохайте, будьте натхненні та щасливі! 😘😘😘

Обіймаю ❤️