Чистикова Дар'я

Зволожуючий крем для обличчя

Зволожуючий крем для обличчя
Зволожуючий крем для обличчя

Необхідне потужне зволоження? Це до нього — унікального крему, що відновлює баланс вологи та захищає шкіру від втрати гідратації. Цікаво? Розповідаю про враження від його використання далі ⬇️

Цей крем позіціонується, як крем нового покоління. Виробник зазначає, що він створений з використанням передових технологій та високоякісних інгредієнтів☝️

Крем представлений у картонній коробочці з мінімалістичним дизайном. Баночка у крему гарна, скляна із дзеркальною кришкою. Виглядає таке оформлення дуже дорого.

Об'єм складає 50 мл. Термін придатності по відкриттю 6 місяців.

Текстура крему дуже приємна, дуже легка, швидко вбирається і не залишає на шкірі ніяких неприємних відчуттів: ні жирності, ні липкості.

Аромат легкий, огірково-кавуновий, у процесі вирокистання майже не відчувається.

З активних та корисних складників присутні:

◻️ Squalane (сквалан) - зволожує шкіру, відновлює природний бар'єр, має антивікові властивості.

◻️ Glycerin (гліцерин) - потужний зволожувач, допомагає утримувати вологу в шкірі.

◻️ Caprylic/Capric Triglyceride (каприлові/капринові тригліцериди) - зволожуючий та пом'якшувальний засіб, покращує текстуру.

◻️ Sodium Olivoyl Glutamate (оливойловий глутамат натрію) - емоюлюючий агент, зволожує та живить шкіру.

◻️ Butyrospermum Parkii (Shea Butter) (масло ши) - живить, зволожує і пом'якшує шкіру, має протизапальні властивості.

◻️ Tocopheryl Acetate (Vitamin E) (токоферол ацетат, вітамін E) - антиоксидант, захищає шкіру від пошкоджень.

◻️ Trehalose (треалоза) - зволожує та захищає клітини шкіри від стресу.

◻️ Urea (сечовина) - зволожуючий агент, покращує текстуру шкіри та має ексфоліуючі властивості.

◻️ Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil (масло насіння кавуна) - живить та зволожує шкіру, має антиоксидантні властивості.

◻️ Sodium Hyaluronate (гіалуронат натрію) - форма гіалуронової кислоти, зволожує шкіру, допомагає зберігати вологу.

◻️ Allantoin (аллантоїн) - заспокоює, загоює та відновлює шкіру.

Враження від використання

Крем легко розподіляється і в мене він вбирається буквально за хвилини. Він дарує тривале зволоження і захист від сухості.

Шкіра просто світиться після нього. Вона насичена та гарна, згладжуються всі недоліки, виглядає блискучою та здоровою. На дотик вона ніжна та м'яка.

Фініш не липкий! Крем відмінно підходить як база для макіяж, тон наноситься рівномірно і не скочується протягом дня 👌

Крем відмінно зволожує і живить шкіру і, мені здається, робить її більш підтягнутою і свіжою.

На мій погляд, крем від Injul дійсно заслуговує на увагу і прекрасно справляється зі своїм завданням. Він мені справді припав до душі ❤️