Darina🦉

Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion

Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion
Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion

Injul Cosmetics - бренд який заполонив соціальні мережі. Це наш бренд, який вже встиг заполонити серця багатьох дівчат. Дизайн засобів неймовірно гарний, естетичне задоволення. Повз пройти не можливо!

❣️Лосьйон для тіла з нішевим ароматом Rouge Chic - мій перший засіб від бренда, перше знайомство. Чому саме Rouge Chic?

Я дуже люблю парфуми "Baccarat Rouge", мене на них аж "трусить" ( в гарному сенсі) останній час. Хоча були вони в мене всього два рази, бо ціна м'яко кажучи кусається!

Тож осінь, вдала пора, як мені здається саме для такого аромату. Чи схожий Rouge Chic на улюблений парфум багатьох?!

Поїхали з початку:

❣️Зовнішній вигляд:

Щось на "розкошному". А якщо серьозно, це вишуканий, гарний, прозорий флакон наче з товстого скла (але це пластик). Дуже стриманий та сучасний дизайн. Гарно працюючий дозатор (помпа). Об'єм 275 мл. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

❣️Текстура:

І знову на "розкішному" - легка, немов взбіті вершки, яка тане на шкірі. Лосьйон молочного кольору, на шкірі одразу стає прозорим, та швидко вбирається в нуль.

❣️Аромат:

На "розкішному"? Так! Він дуже схожий на "Baccarat Rouge", от як собі уявляла та згадувала цей парфум, такий аромат, я і отримала.

На шкірі залишається до 5 годин, дуже стійкий. Залишає після себе розкішний шлейф. Його дуже легко сплутати з парфумом.
Rouge Chic — це не просто лосьйон з дорогим ароматом, але й гарна комбінація активних інгредієнтів, що робить догляд за шкірою особливим ритуалом.

❣️У складі присутні:

Масло ши (Shea Butter) — інтенсивно живить та заспокоює суху шкіру, забезпечуючи тривале зволоження.

Сквалан — підтримує бар’єрні функції шкіри, сприяє її молодості та здоровому вигляду.

Вітамін Е — антиоксидант, який захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів.

Каприлік/Каприковий тригліцерид та Коко-каприлат — легкі емолієнти, що дарують шкірі гладкість і м'якість, не блокуючи пори.

Гліцерин — зволожує та утримує вологу в шкірі, забезпечуючи її свіжість.

Масло насіння кавуна (Watermelon Seed Oil) — сприяє відновленню та омолодженню шкіри, даруючи їй здоровий вигляд.

Лосьон дуже глибоко зволожує та живить шкіру (доволі тривале відчуття зволождення). Шкіра на дотик дуже гладенька та м'яка. Лосьйон гарно заспокоює шкіру, знімає мої почервоніння.

Але це не той випадок, швидко намаститись і побігти по справам. Це для мене ритуал, це час для себе, на одинці.

Не поспішаючи, насолодитись процессом та неймовірним ароматом, зупинитися та відчути себе. Як говорить бренд "Розкіш бути собою".....

Тож, всім поцінувачам "Baccarat Rouge", я щиро раджу спробувати цей лосьйон. Це 2в1, крутий, дорогий аромат та дбайливий догляд за шкірою!

Injul Cosmetics - саме в серденько❣️


Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion
Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion
Injul Cosmetics Rouge Chic Body Lotion