A.

Cosrx Pure Fit Cica Toner

Cosrx Pure Fit Cica Toner

Цей тонер мені порекомендувала дерматолог в догляді із використанням ретиноїдів. Я довго думала чи хочу витрачати на нього 600 грн, бо вважала, що тонери це необов'язковий етап догляду. В принципі так і є, але, як виявилось, з ними зволоження шкіри переходить на новий рівень (це якщо ми говоримо про зволожуючі корейські тонери, а не тоніки з алкоголем, кислотами і тд).

Оскільки зранку я вмиваюсь водою, а ввечері очищення лагідне, я майже ніколи не відчуваю стягнутість обличчя, тому після додавання цього тонеру в догляд особливої різниці не помітила. Але, о диво!

З ним в мене більше не скочується шкіра на третій день після третиноїну:) Оскільки вперше помітила відсутність скочування саме після додавання тонера в догляд, то цю заслугу приписую йому (ну і можливо є якась мала заслуга моєї шкіри, яка з кожним разом більше звикає до третиноїну).

Хочу уточнити, що скочування в мене відбувається без подразнень і не виглядає як сильне лущення, просто коли наношу сонцезахисний крем, тоді часто проявляється це скочування і мене дуже нервує, що треба тратити додатковий час на те, щоб прибрати ці малі білі частинки.

Cosrx Pure Fit Cica Toner

Тонер виглядає як водичка, запаху не має. Наношу його після вмивання водою зранку / очищення ввечері (якщо використовую в цей день ексфоліант з 2% саліцилової кислоти, тоді після ексфоліанту).

Склад дуже гарний:

Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Root Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Water, Pinus Pinaster Bark Extract, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Madecassoside.

Відповідно до INCIdecoder головні "зірки" складу:

  • Антиоксиданти: Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Pinus Pinaster Bark Extract, Asiaticoside, Madecassoside
  • Skin-identical інгредієнт: Glycerin
  • Заспокійливі інгредієнти: Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Madecassoside.

Тепер я зацікавилась корейськими тонерами:)