khoroshaeva

Про крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura

Про крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura
Про крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura
Про крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura
Про крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura

Всім привіт ✌️

Крем для тіла Rituals The Ritual Of Sakura я отримала в подарунковому наборі про який розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/42778/.

Перші враження були дуже позитивними, але так було до першого використання на тілі. Крем виявися надто жирним та й заслабким, розповідаю більш детально 👇

У мене мініатюрка, вона представлена ​​в тубі з м'якого пластику. Дизайн симпатичний та лаконічний).

Кришка відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується.

Дозатор у вигляді вузького отвору, не тече та не "плюється", економічно виділяє крем.

Об'єм: 70 мл, витрата середня.

Склад доволі цікавий, хоча й не має якихсь спецефектів). Виділяю найцікавіше:

  • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil: Соняшникова олія, багата вітаміном Е, живить і захищає шкіру.
  • Undecane, Tridecane, Isohexadecane: Синтетичні естери, схожі на природні олії, але більш стабільні, добре зволожують і пом'якшують шкіру.
  • Prunus Avium (Sweet Cherry) Fruit Extract (екстракт солодкої вишні), Oryza Sativa (Rice) Extract (екстракт рису), Centella Asiatica Leaf Extract (екстракт центели азіатської): Рослинні екстракти з антиоксидантними, заспокійливими та протизапальними властивостями.
  • Allantoin: Заспокоює шкіру, сприяє загоєнню.
  • Ubiquinone (CoQ10): Потужний антиоксидант, захищає клітини шкіри від пошкоджень.

Хочу зазначити, що крем парфумований, тому має активну віддушку, яка може бути потенційним алергеном.

У мене не викликав алергічних реакцій, але загострив висипи...

  • Консистенція: кремова, щільна та густа. На дотик жирна та олійна.
  • Аромат: доволі насичений, але при цьому ніжний та не приторний. Дуже приємний та неймовірно жіночний. Я в ньому виразно відчуваю аромат вишневого цвіту, кремово-молочні нотки, трохи медово-фруктових нот та помірно солодку ваніль. Аромат стійко відчувається на шкірі протягом 4-5 годин, не викликає жодного дискомфорту, тільки відчуття насолоди).

Крем дуже щільний, за рахунок цього він важко розподіляється по шкірі.

Вбирається дуже довго та залишає після себе дуже неприємну, жирну плівку. Створює ефект парника, тому навіть не дивно, що в мене загострилися наявні висипи та з'явилися нові.

Плюс до всього, крем залишає жирні сліди на всіх предметах яких ти торкаєшся, а також на постільній білизні та одязі.

Використовувати його для тіла не можу зовсім, навіть на руках мені з ним дискомфортно, тому наношу тільки на п'яти та лікті, що сумно, враховуючи варстість крему🥲. Тут тішуся, що в мене лише мініатюрка).

Коли я використовувала цей крем, то думки були лише про те, щоб швидше його змити), але все ж позитивний ефект від нього є:

  • Він дає базове зволоження та непогано пом'якшує шкіру.
  • Має неймовірно приємний, нсичений та стійкий аромат.

А далі тільки негатив:

  • Надто жирний, важкий та олійний.
  • Створює ефект плівки та не поглинається повністю.
  • Залишає жирні сліди на одязі.
  • Загострив наявні висипи та створив нові.

* Фото "після" було зроблено через 30-40 хвилин після нанесення, оце "сяйво" - це не зволоження, а саме той жирний ефект плівки.

У висновку можу сказати, що не все популярне є якісним та дієвим). Баттер з какао від Garnier мені сподобався значно більше, ніж крем від Rituals).

Дякую за увагу💕