Yustal

До та після

До та після

Я хочу просто показати своє "до" та "після" двомісячного використання цього засобу.

Я використовувала його по декілька разів на тиждень і найкраще сироватка почала сприйматись моєю шкірою, коли я додала у свій догляд на ніч ламелярний крем, що відновлює епідермальний бар'єр шкіри, тому що аскорбінова кислота це все ж таки кислота. Такий результат я бачила тільки в рекламі сироватки C E Ferulic Serum від SkinCeuticals, яка, на секундочку, коштує $182 і ще й окислюється, а сироватка з аскорбіновою кислотою Jole коштує $15.

Сироватка витрачається в мене повільно, ще багато є, і ще одна хороша новина в тому, що оскільки вона суха в ній немає чому окислюватись, користуватись нею можна дуже довго, доки не зміниться запах. Ба більше, сироватку можна використовувати в області навколо очей, хоч і не так часто як для обличчя.

Вперше за всі роки тестування засобів я можу сказати, що знайшла свій holy grail, тому що, яким би не був мій бюджет, я завжди в пошуках найкращого для себе. Від серця відриваю цю рекомендацію.

Попередній, докладний відгук:

https://club.makeup.com.ua/post/50320/

До та після