Darina🦉

Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку"

Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку"

Привіт!

Нарешті я добралася до цього комплексу для волосся! Наразі всі засоби для волосся для мене актуальні (намагаюся врятувати солому!), ну і тут звісно ж манго! Скоро завдання спробувати всі засоби від ,Tink з ароматом манго, буде виконано!

🥭Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку" Tink For Hair - тож, що це таке, що каже виробник:

Концентрований комплекс для волосся «Манго і протеїни шовку» бренда Tink відновить гладкість та шовковистість пасом. Засіб збагачений висококонцентрованою формулою, що складається з екстракту манго, протеїнів шовку і провітаміну В5. Активні компоненти пом'якшують волосся, «дисциплінують» неслухняні пасма і попереджають дегідратацію, ламкість та випадання. Засіб обволікає волосся, утворюючи захисний бар'єр, та захищає від впливу зовнішніх факторів.

🥭Особливості Tink For Hair:

- насичує вологою, зберігаючи її усередині;

- відновлює ослаблені пасма;

- зміцнює захисні функції;

- дарує гладкість та шовковистість;

- пом'якшує і розгладжує пасма;

- мінімізує ризик утворення кінчиків, що січуться;

- відновлює натуральний блиск;

- не обтяжує волосся;

- робить пасма еластичними;

- стимулює регенераційні процеси.

🥭Представлен засіб в яскравій картонній коробці, в середині 4 саше з засобом по 10 мл. Доволі зручне та компактне пакування.

🥭У складі присутні:

Glycerin – Гліцерин.
Це зволожувач, який притягує вологу з повітря, допомагаючи підтримувати шкіру або волосся зволоженими.

Behenamidopropyl Dimethylamine – Бегенамідопропіл диметиламін.
Кондиціонуюча речовина, що допомагає розгладжувати волосся, полегшує його розчісування та додає блиск.

Hydrolyzed Silk Protein – Гідролізований шовковий протеїн.
Натуральний протеїн шовку, який надає волоссю або шкірі блиск і м’якість. Добре проникає у волосся, зміцнюючи його структуру.

Mangifera Indica (Mango) Extract – Екстракт манго (Mangifera Indica).
Натуральний екстракт манго, багатий на вітаміни та антиоксиданти, що живлять та зволожують шкіру і волосся.

Trimethylsilylamodimethicone – Триметилсиламодиметикон.
Силікон, що додає волоссю блиск і захищає його від пошкоджень.

Panthenol – Пантенол.
Провітамін B5, відомий своїми загоювальними та зволожувальними властивостями. Часто використовується для догляду за волоссям і шкірою.

🥭Спосіб використання:

Нанести вміст одного пакету-саше на вологе вимите волосся по всій довжині, уникаючи коренів. Для посилення ефекту надіти на голову шапочку для душу, залишити на 20-30 хвилин.
Змити водою. Висушити волосся звичним способом.

🥭Текстура:

Нагадує флюїд для волосся, гелево- силіконіста рідина, прозорого кольору з жовтуватим підтоном. На дотик не липка, та не жирна. Дуже легко розподіляється по волоссю. Волосся ніби вбирає його в себе.

Єдине, що, на мою довжину мені не вистачило одного саше, тому використала два.

🥭Аромат:

Кисло-солодкий манго, не дуже насичений (я очікувала більш виразний аромат). На волоссі не залишається.

🥭По дії:

Глибоко зволожене волосся.

М'яке та гладеньке на дотик.

Потужний блиск.

Більш менш моє волосся пряме, але тут вже потрібні ножиці.

Сухі кінчики вже нічого не врятує.

Засіб гарний, свою роботу він виконує, тому повторю з задоволенням!

Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку"
Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку"
Концентрований комплекс для волосся "Манго і протеїни шовку"