Тетяна Веласкес

МЕНІ НЕ ПАСУЄ ЧЕРВОНА ПОМАДА! Ч. 1

МЕНІ НЕ ПАСУЄ ЧЕРВОНА ПОМАДА! Ч. 1

«Мені не підходить червона помада 💄», - цю фразу я чула сотні і тисячі раз від своїх клієнток, подруг і підписниць. І видповідала завжди одне: «Це неможливо!» Чому? ⤵️

Тому що червона помада підходить всііііммм! Просто декому її невірно підібрали або невірно нафарбували! Які помилки допускають дівчата при фарбуванні яскравими кольорами помад???

Червона помада - це помада з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ! 😱 Чому? Бо вона підкреслить будь-який найдрібніший нюанс, нерівність, синець, судини і Тд.

Саме тому на першому місці у такому макіяжі - ІДЕАЛЬНИЙ ТОН! Прасильно підберіть і нанесіть за допомогою вологого спонжу тональний. Нанесіть консилер під очі та на недоліки і обов'язково зробіть корекцію обличчя.

Можна ніжним бронзером від Dior Backstage або Huda Beauty . І додайте трохи рум'янця ніжних відтінків. Бронзери додала нижче ⤵️

Думаю, що ви сто разів бачили на відео, як блогери наносять помаду пензликами. І візажисти також. І так. Ми це робимо з міркувань гігієни. Але! Жоден аплікатор і , тим паче, тюбик не зрівняється у чіткості контура і рівності форми з пензликом.

Яким він повинен бути? Плоский, дуже-дуже пружнім, тонким і по формі як лопатка або язичок.

Ви можете обрати з проф брендів або ж просто купити пензлик у художньому магазині. Вони спрацюють ідеально! 👌

На відео нижче, я саме таким пензликом малюю ⤵️

Ще одна важлива проблема! Це саме нестійкі варіанти помади у яскравих кольорах. Чому?

✅ Вони нестійкі і швидко розміщуються по обличчю;

✅ Запливають у зморшки насколо губ. Або утворюють їх, навіть коли немає;

✅ Нерівно лягають і складно створити чіткі контури.

Тому, будь ласка, для яскравих кольорів, обирайте стійкі матові помади, які застивають і не мають жирної основи.

Це гарантує вам стійкий контур і ідеальну форму надовго!

Це проблема дуже популярна і складна. Чому? Бо є МІФ. Наче існує та сама чарівна ідеальна червона помада, яка підходить усім.

І тут к у мене питання. Якщо я рісява, а хтось рудий з ластовинням, а хтось азіат, а хтось латиамериканець, британець або Ефіоп. Як нам всім може підходити один і той самий червоний? Якщо ми всі маємо різну шкіру і кольлротип???

От і я кажу: "Ніяк".

І тут у мене питання до Вас: "Чи варто робити наступну статтю про ПРАВИЛЬНИЙ ПІДБІР ЧЕРВОНОЇ ПОМАДИ"? Ви хочете розібратись з тим, яка помада підходить саме вам?

Якщо вам ця тема цікава - ставте ❤️❤️❤️ і пишіть у коментарях нижче ⤵️.