olenamoli

Лавандовий крем від Payot

Лавандовий крем від Payot

Payot - неоднозначний для мене бренд косметики. Все, що пробувала, викликало або негативні, або нейтральні емоції.

Спеціально цей крем не купувала, він попався в бьюті-боксі і вже давненько очікував своєї черги.

І вона настала цього літа. А вірніше терміни придатності спонукали почати користуватися кремом.

Лавандовий крем від Payot

Крем універсальний, за даними виробника підходить для денної та вечірньої рутини.
Його особливість - це на 99,7% натуральний склад і на 25,1% органічні інгредієнти. Дійсно склад дуже гарний, крем не містить силіконів, мінеральних олій, барвників та ароматизаторів.

Проте запах крем має - це природній аромат лаванди. Це і не дивно, бо в складі є лавандова олія. Але крем пахне не олією, а саме квіточками лаванди.

Взагалі крем насичений оліями:
● як основа - масло ши;
● соняшникова
● оливкова
● лавандова
● соєва
І ще з активів - порошок листя алое для заспокоєння шкіри та вітамін Е.

Не важко здогадатися, що крем масляний. За текстурою нагадує мені гідрофільний бальзам: в баночці твердий, але на шкірі підтаює.

Було достатньо одного використання, щоб зрозуміти, що це не моя історія. І раніше знала, що моїй шкірі не підходить олійний догляд. Запевнилася в цьому ще раз.
Крем занадто поживний, шкіра обличчя під ним наче в парнику.

Зате як радіють цьому крему ручки та особливо ніжки. Крем навіть прояви дерматиту на ногах заспокоює, які в мене загострюються з настанням холодів.

Знайшла йому застосування, але вирішила глянути ціну - і це зараз 1700-1900 грн 👀 А я ним ніжки мажу. Красиве життя 😅

Дякувати бьюті-боксам не розорилася, але на засобах бренда остаточно ставлю крапку.