Alina Litva

Ідеальний консилер від Erborian

Ідеальний консилер від Erborian

Консилер завжди заміняв мені тон, я користуюся ним на все обличчя, тонко розтушовуючи, і проходжуся щільніше по проблемних місцях + легка дрібнодисперсна пудра для фіксації тону зверху, і все!

Erborian Bb Eye представлений в одному відтінку і підлаштовується під будь-який тон. Покриття таке щільне, що маскує недоліки на обличчі і кола під очима, але при цьому дуже легко тушується і нашаровується.

Засіб настільки багатофункціональний, що замість заявлених 3в1 (бореться зі зморшками, усуває темні кола, освіжає погляд - все косметично, звісно 😜), ще я користуюся ним як коректором на все обличчя під пудру (замість тону). Ну і, звісно, захист spf 25 і доглядові компоненти в складі (не сушить) - теж не можуть не радувати! Любителі супер непомітного покриття і натурального ефекту точно оцінять. Ще це ідеальний варіант на кожен день.

Ідеальний консилер від Erborian

Наношу малесеньку горошину в зовнішній і внутрішній куточок ока прямо з тюбика (у нього загострений носик) і розтушовую пальчиками, пензлі та спонжі тут ні до чого.

Є одне АЛЕ: якщо у вас сильно виражені синці/мішки під очима, маскувальної здатності цього консилера може не вистачити!