Хаiт Маргарита

Мiй top кремових тiней - вiд бюджету до люксу.

Мiй top кремових тiней - вiд бюджету до люксу.

Я знову повертаюся к вам, як і обіцяла, з моєю особистою підбіркою кремових тіней.

Для тих,хто пропустив попереднiй пост, де я розказувала як працювати з кремовими тiнями i якi бувають особливостi в роботi з ними, читайте тут: https://club.makeup.com.ua/post/5489/

Сьогодні покажу вам своїх фаворитів у різних цінових сегментах - на різний смак та гаманець.

Тож, поїхали:

📌 МАС Pro Longwear Paintpot - ветерани серед моїх кремових тіней. Коли я тільки починала своє знайомство з кремовими текстурами для очей, саме вони з‘явились у моєму кейсі першими, та до сих пір там залишаються.

Люблю за те, що вони легкі в застосуванні ,їх можна використовувати і як базу під тіні і як моно-продукт.

Серед всіх тіней середнього цiнового сегмету у баночках, які я пробувала, у paintpot найприємніша текстура- в міру тягуча, в міру легка, можна спокійно нашаровувати та не боятись, що потріскається, або посиплеться. Ці тіні мені не замінять ніякі «аналоги» від Мейбелін, бо текстура - небо та земля🙄

Вони достатньо стійкі, але на масних нависаючих повіках можуть не триматися, тому я спочатку наношу базу під тіні, а потім їх і все чудово тримається 👌🏻

Для повсякденного застосування люблю відтінок Groundwork - це холодний і не матовий і не сатиновий, ніжно-коричневий, дуже базовий, ідеально створений для швидкого мейкапу очей кожного дня. Наношу пальчиком, вони тонко лягають на повіко і без проблем розподіляються та розтушовуються. Зверху люблю пальчиком тицнути хайлайтером, або нейтральними тінями - і, вуаля, мейкап готов 👌🏻

Дууууже економічні та коштують кожну копійку!

📌 Kiko Long Lasting Eyeshadow Stick - ще одні кльові та легкі у застосуванні кремові тіні. Це тіні у вигляді механічного олівця - відкрутив, промалював по рухомій повіці, розтушував край по складочці - готово ✅ (доречі, ці тіні раджу розтушовувати пухнастим олівцем , а не пальчиком)

З ними головне - не перебільшувати з текстурою ! Інакше можуть тріскатися та спадати під око.

Чесно кажучи, я більш полюбляю їх насичені кольори для більш виразних мейкапів і раджу їх тим дівчатам, які хочуть навчитися робити собі прості, але ефектні смокі🤩

Вони достатньо стійкі , на нависаючих повіках можуть скататися, але ви вже знаєте схему- що робити в таких випадках 😉

З ходових відтінків -4 та 6 номер .

📌 Startint for eyes від Alena Tofil - продукт, який я не можу обійти стороною, бо це український бренд і це реально скарб! 🌟🌟🌟 Він не дуже відомий серед звичайного користувача , але його дуже люблять візажисти ! ♥️

Водостійкий тінт для очей, запакований у пластиковий тюбик, дуже економічний та зручний у застосуванні !!! Обожнюю , бо ціна / якість - дійсно вражають!

Лінійка кольорів дуже широка,є матовi та сяючi текстури, від нюдовоі гами на кожен день до яскравих кольорів для ваших макіяжних експериментів.

Їх можна використовувати як підложку під тіні, як монопродукт на кожен день , малювати стрілки та наносити на губи як стійку помаду.

Головне правило - нашаровувати потрошку👌🏻

Дуже стійкі, є час для розтушовки, можна наносити і пензлем і пальчиком. Я підсадила на них вже дуже багато своїх клієнтів та учениць 🥰 і вам рекомендую придивитися до них 😉

📌 Якщо казати про категорію люкс, то я можу виділити три позиції :

- Giorgio Armani eye tint - напівпрозорі , невагомі, легкі, гелеві тінти . Обожнюю для повсякденного макіяжу😍 не обтяжують повіки та виглядають шедеврально, бо робити незвичні, складні та красивезні кольори Армані вміють на всі 100%!!

- Tom Ford cream color for eyes - люксовий люкс від упаковки до краси відтінків! 😍Мусові, пігментовані, легкі в нанесенні та достатньо стійкі. Легко наносятся, розтягуються. Головне правило - наносити потрошку👌🏻

- Charlotte Tilbury Eyes to Mesmerise - розкішні мусові тіні, які не стягують повіко, легко наносяться , комфортні по відчуттям та підходять навіть віковому повіку за рахунок пігменту з м’яким фокусом, який візуально розгладжує шкіру. Наносити треба дуже тонким шаром , інакше скатаються. Взагалі, ці кремові тіні прям кремові😅і як на мене потребують обов’язкового закріплення сухою текстурою на повіці. Так, вони примхливі , але за красу їх текстури та відтінків їм можна вибачити все)

Чи пробували ви щось з мого списку? Як враження?

Та якi вашi найулюбленiшi кремовi тiнi?

Дiлiться в коментарях, це завжди корисно для всiх дiвчат)