Vikulyk

Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу

Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу

На хвилі високої популярності вирішила я собі взяти розливант у косметолога, оскільки досить банальний склад і висока ціна заважали мені придбати повну версію.

Це глиняна маска, яка не висихає.

Активні компоненти: зелений чай, протеїни сої, оксид цинку, каолін могли б мене вразити у році так 2010-му, на даний момент є безліч крутих активних компонентів за меншу вартість...

Але ! Дивлячись, що на фото, так і вживу я бачу хороший ефект, прям вау ефект з першого ж разу )

Модель моя мамуся, яка давно страждає куперозом, маска ця заявлена для боротьби з такою проблемою, тому наглядний приклад не завадить. (п.с. Шкіра у мене її, але користуючись спф, я немаю аж такої біди, тому дівчата і хлопці, не забувайте!).

Ця маска не для пролонгованої дії, але зробить з вас цукерочку на один день) На якісь грандіозні дати я витягую її і наношу на 30 хв, вона допомагає впоратись мені з відтікшим обличчям, даруючи неймовірну свіжість і рівномірніший колір обличчя. Особливий кайф змивати цей засіб, відчуття приємної прохолоди в процесі наганяє бажання придабати її і влітку.

Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу
Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу
Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу
Тестую хайпову маску на шкірі, яка дуже страждає від куперозу

Так виглядає на моєму обличчі ( хто скучив 😂) маска для сім'ї, бо досить економна))

Такої шару на лиці сповна вистачає, відчуваю цю прохолоду і насолоджуюсь домашнім спа)

Маска мені сподобалась однозначно, але вирішувати вам) чи віддавати не малі кошти за банальний склад)Я особисто буду повторювати на літечко ❤️