Vikulyk

Відчувається якісне очищення

Відчувається якісне очищення

Вмивання повинно бути якісним, тому без гідрофільної олії я вважаю ніяк.

Я пробувала аналогічний продукт у різних цінових і ринкових сегментах, а цього разу звернулась до професійного бренду Medik8.

Особливо така річ необхідна при використанні санскріна, який має важку, щільну основу, що найбільш характерно саме для фізичних фільтрів.

Деякі косметологи радять користуватись таким засобом навіть перед ранковим миттям, я ж використовую суто при знятті макіяжу.

Дівчата з проблемною шкірою, схильною до акне можуть не боятись цього засобу, адже воно складається з некамедогенного масла і емульгаторів, які завдяки хорошому і делікатному очищенню навпаки сприяють очищенню пор, доречі емульгує воно гарно.

На фото видно, що макіяж масло знімає ідеально, залишились тільки комочки від туші, які легко дозабрались гелем з водою.

Очистила половину обличчя для наглядності.

Відчувається якісне очищення

Текстура приємна і легка, є масла значно важчі і більш маслянисті, але ця олійка наче кашемір, нею приємно користуватись.

Незалишає плівки чи масляного сліду на обличчі, шкіра після неї така вже чиста, наче нічого дальше не потрібно робити, але по правилах все ж змиваю його пінкою чи гелем.

Фішка масла у тому, що воно допомагає у відновленні захисного Бар'єру ( що так мені необхідно), також містить вітамін е і сафлорову олію, взагалі виробник надає розширену інформацію по активних інгірідієнтах, на сайті все вказано.

Одним словом хороша і якісна олійка, рекоментую)