Крем Medik8 Advanced Night Restore

Крем Medik8 Advanced Night Restore

Всім привіт! Сьогодні хочу продовжити тему Medik8, оскільки бренд доволі популярний і в багатьох викликає інтерес. Відразу дисклеймер: я цей крем не купувала і не збираюся, бо вважаю цінник неадекватним. Отримала десь півтора року тому міні-версію у подарунок від закордонного інтернет-магазину (ех, були часи, подарунки сипалися, як із рогу достатку). Отже, з'ясуймо, за що ж така ціна.

Крем Medik8 Advanced Night Restore

Medik8 - це британський бренд професійної доглядової косметики, що робить акцент насамперед на серуми з активами. Споживачі, зокрема, хвалять їхню лінійку Crystal Retinal, яка дозволяє вибудувати повноцінну схему нічного ретиноїдного трітменту. Крім ретиналю ретиноїдна лінійка бренду також представлена класичним ретинолом і "суперреволюційним" retinyl retinoate, засоби з яким бренд дуже активно піарить, а коштують вони, як крило літака (до слова, у подруги був один із цих засобів, її враження (дослівна цитата) "лайно" 😆). В асортименті бренду також різноманітні серуми з вітаміном С. Сам бренд просуває філософію CSA, тобто "зранку вітамін С і санскрін, увечері - вітамін А (ретиноїд)". Схема догляду насправді дуже навіть непогана. Крім власне серумів у Medik8 також є низка зволожувальних і сонцезахисних кремів, засобів для вмивання тощо. Бренд загалом непоганий, але. По-перше, ціна. Більшість продуктів, на мою суб'єктивну думку, не містять нічого революційного чи унікального, що могло би виправдати ці явно завищені ціни. І, по-друге, як і в більшості брендів, трапляються відверто невдалі продукти. Словом, увесь цей хайп навколо бренду на ділі не має під собою жодних підстав. Але, повторюся, це моя суб'єктивна думка. Ну, що ж, перейдімо тепер до аналізу самого крему.

У мене була мініатюра (12,5 мл), але навіть вона запакована на найвищому рівні. Картонна коробочка, всередині якої класична баночка і лопатка для діставання крему (до речі, дуже незручна, з заглибленням посередині, в яке крем постійно забивався і засихав там, тому невдовзі вона полетіла у смітник). Повнорозмір має стандартний об'єм 50 мл.

Доволі щільний, але не жирний крем кольору слонової кістки. Текстура оксамитова, розподіляється шкірою дуже легко (у складі є силікон), так само легко і швидко вбирається. Пахне мигдалем, запах тримається на шкірі (у складі є ароматизатори). Мою жирну шкіру не жирнить.

От нічого видатного абсолютно. Подивимося детальніше:
Aqua (Water) - вода;
Squalane - скваланова олія, ідентичний шкірі компонент;
Caprylic/Capric Triglyceride - похідна гліцерину і кокосової олії;
Dimethicone - силікон;
Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
Phytosterols - рослинний холестерин, емолент;
Stearic Acid - жирна кислота, емолент;
Propylene Glycol - розчинник (доволі агресивний);
C12-16 Alcohols - жирний спирт, емолент, контролює в'язкість субстанції;
Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer - стабілізатор емульсії, зв'язувальний агент;
Cetearyl Alcohol - жирний спирт, емолент;
Ceramide NP - ідентичний шкірі компонент, допомагає зберігати шкірний бар'єр і зволоженість;
Ceramide 3 - те саме, що і Ceramide NP;
Palmitic Acid - жирна кислота, емолент, ідентичний шкірі компонент, покращує текстуру крему;
Linoleic Acid - жирна кислота, ідентичний шкірі компонент;
Ceramide EOP,
Ceramide EOS,
Ceramide NS,
Ceramide AP - це все теж кераміди, ідентичні шкірі компоненти, що допомагають підтримувати шкірний бар'єр і зволоженість;
Cholesterol - холестерин, емолент;
Hylocereus Undatus (Dragon Fruit) Fruit Extract - екстракт плодів пітахайї;
Acetyl Glucosamine - цукор амінокислоти, елемент натурального зволожувального фактору, ідентичний шкірі компонент;
Amelanchier Alnifolia (Saskatoon Berry) Fruit Extract - екстракт плодів ірги вільхолистої;
Ferric Hexapeptide-35 - пептид;
Hydrogenated Lecithin - емолент, стабілізатор;
Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil - олія неролі;
Tocopheryl Acetate - вітамін Е;
Cetearyl Olivate - емульгатор;
Caprooyl Phytosphingosine - емолент, перешкоджає втраті вологи. У Paula's Choice пишуть, що його вводять у частці 0,02-0,2%, отже, можемо приблизно зорієнтуватися, що всіх компонентів, які оточують цей інгредієнт з обох боків у списку, дуже і дуже мало;
Caprooyl Sphingosine - кондиціонер;
Phytosphingosine - природний антимікробний компонент, ідентичний шкірі інгредієнт;
Sorbitan Olivate - емульгатор;
Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil - олія ромашки;
Benzyl Alcohol - не дуже хороший консервант;
Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil - розмаринова олія;
Sorbitol - замінник цукру, загущувач текстури, утримувач вологи;
Tremella Fuciformis (Snow Mushroom) Extract - екстракт сніжного гриба;
Dehydroacetic Acid - консервант;
Behenyl Alcohol - жирний спирт, стабілізатор емульсії;
Tocopherol - вітамін Е;
Vetiveria Zizanoides (Vetiver) Root Oil - олія коренів золотоборідника;
Behenic Acid - емульгатор, ПАР;
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil - олія шкірки апельсина;
Phenoxyethanol - консервант;
Ascorbic Acid - вітамін С;
Ascorbyl Palmitate - вітамін С;
Lavandula Angustifolia (Lavender) Herb Oil - лавандова олія;
Carbomer - поліпшувач текстури;
Ceteareth-25 - емульгатор, ПАР;
Cetyl Alcohol - жирний спирт, емолент;
Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil - олія пачулі;
Sodium Lauroyl Lactylate - емульгатор, підсилювач дії консервантів;
Citric Acid - лимонна кислота;
Xanthan Gum - загущувач, стабілізатор емульсії;
Disodium EDTA - нейтралізатор металевих іонів, стабілізатор;
Limonene - ароматизатор;
Linalool - ароматизатор.
Фух, список інгредієнтів довжелезний… Але от реально ⅔ з них містяться тут у дууууууже малих пропорціях, буквально частини відсотка. Орієнтиром у цьому сенсі для нас виступає пептид, адже ці компоненти вводять у формулу у частці менше 1%. У мене тільки одне питання: для чого стільки екстрактів та олій, якщо вони введені у формулу тупо в гомеопатичних дозах? І те саме можна сказати про більшість корисностей зі списку інгредієнтів. Ну, ок, можливо, керамідів там дійсно більше похибки, і це добре. Але загалом я не бачу тут нічого, за що варто було би віддати 4 тисячі гривень.

А їх немає. Звичайний крем, яких тисячі. Зволожує середньо. Якби не зволожувальний серум під ним, то мені би зволоження не вистачало. Подразнює очі, вони від нього сльозяться (але це в мене часта реакція на креми, тому тут індивідуально). Порівняємо з тим, що обіцяє виробник (інфу брала з офіційного сайту). "Глибоке зволоження і помітно пружніший вигляд" - ні. "Анти-ейдж" - ну, тут узагалі без коментарів. Хіба що дозволю собі нагадати слова хіміка і космецевта Perry Romanowski, що єдиними науково доведеними анти-ейдж компонентами є ретиноїди, AHA і ніацинамід. "Доведено, що ваша шкіра стане помітно гладенькою, пружною і сяючою за рахунок відновлення шкірного бар'єру, що принесе неймовірні видимі омолоджувально-відновлювальні результати" - шта?! "Інноваційна формула" - це вода зі скваланом, гліцерином і силіконом, чи що? Революційно, нічого не скажеш. "Зморшки видимо згладжуються лише за сім днів, а шкіра почувається підтягнутою і м'якою, неначе подушка" - хм, ну, подушки бувають різними. А про згладження зморшок - це вже прямо оскомину набило, от правда. До слова, мініатюри мені вистачило на два тижні, то по ідеї я вже два рази, як мала помітити "неймовірні видимі омолоджувально-відновлювальні результати". За що 4 тисячі, Медік?!
Мій висновок: якщо вам нема куди дівати гроші, то перерахуйте їх на ЗСУ 🇺🇦
Всім дякую за терплячість до моїх довгих постів! 💙💛