O’Ostah

Тестую Clinique: Ч.2

Тестую Clinique: Ч.2

Нещодавно я стала володаркою тревел-сету з мініатюрками Clinique. Продукти для зволоження вже майже закінчились, я не тільки сама закохалась у них, а й встигла підсадити на крем Moisture Surge Intense 72H подругу🤭 Тепер черга випробувати наступну двійку, для очищення.

Зараз я дуже рідко наношу косметику, але якщо доводиться, то завжди використовую міцелярку. Vichi, La Roche, і, звісно, Garnier давали однаковий результат і нарікань до них не було. Знімає? Так. Що ще потрібно? Тим паче, якщо ту саму міцелярку потім все одно потрібно змити пінкою. Але цей ремувер змінив моє враження про якісний демакіяж. Бо:

💧Варто двічі провести по віям - і туші як не було.

💧Двофазна масляниста текстура розчиняє мій улюблений тон від Estee Lauder без зайвого тертя.

💧Зовсім не сушить шкіру, не пече, знімає як косметику, так і бруд.

💧Не подразнює очі. Для людини з контактними лінзами це найбільша перевага.

💧Протестовано на водостійкій туші Lash Sensational та матовій помаді від Loreal. Хто користувався, той зрозуміє😉

Думаю, що формулу цього мусу Clinique запозичив у корейських виробників. Була здивована, коли відчула знайому текстуру аромат і той самий фірмовий скрип.

🫧Економічність. Щоб вмити все обличчя потрібна лице горошинка засобу. А текстуру пінки ви можете бачити на фото.

🫧Очищає без подразнень, м’яко та ефективно.

🫧Не стягує шкіру після вмивання. Незважаючи на скрип, шкіра м’якенька, сяє, доглядові засоби поглинаються добре.

🫧Без ароматизаторів. Запах традиційної корейської пінки.

🫧Думаю, що крихітки 30 мл мені вистачить на два місяці вечірнього вмивання.

Щодо першого продукту - він крутий, та моя “жабка” не дозволить мені придбати повнорозмір. Якісний засіб, але для дівчини, яка виходить в “люди” рідко, не дуже актуальний. А щодо пінки - все може бути. Якщо продукт не викликав підшкірників (це для мене головний критерій), то він назавжди потрапляє у віш-ліст❤️