Тетяна Веласкес

ТОП НАЙКРУТІШИХ БЮДЖЕТНИХ НЮДОВИХ ПОМАД

ТОП НАЙКРУТІШИХ БЮДЖЕТНИХ НЮДОВИХ ПОМАД

Чому саме нюдові помади? Все просто. це базова база. Найуніверсальніші і найходовіші варіанти помад, які підходять під будь-який макіяж і привід. Так що? На які бюджетні помади вам варто звернути увагу??? ⤵️

Ідеальна, кремова і дуже красива помада. Матова текстура настільки комфортна на губах, що не сушить і не підкреслює шелушіння. А кольори 🔥🔥🔥! Це щось. А не знаючи, що на губах, то йі не зрозумієш, що перед тобою помада за 50 грн 🙈.

401 - нюд на персиковій основі

402 - нюд на рожевій основі

Ага. Не смійтеся. Наче я знову у сьомому класі, іду на ринок купувати цей бренд на розкладці 🤣. Я купила тут на makeup просто заради розваги 10 відтінків цієї помади і просто зійшла з розуму.

Це космос! Текстура нереально крута! Пігментація, покриття, ніжний і дуже комфортний продукт на губах.

Відтінок 370 просто нереально красивий. просто нейтральний беж без підтону! Рекомендую 🔥

Моя давня улюблениця і точний аналог помади від MAC 🙈. Дуже пігментована, стійка матова помада у ідеальному відтінку кави з молоком. Такий собі ніжний латте; який сідає на будь-які губи. Обожнюю.

Копієчна помада, яка дасть фору люксу! Такий крутий продукт за 110 грн! 🙈

Чи можуть бюджетні помади бути крутими? 100% МОЖУТЬ! І ви ніколи не здогадаєтесь що ж там на губах!

Не бійтесь пробувати! Бо нюдові помади у мас-маркеті дуже варті уваги!

Дівчата, якщо вам був цікавим цей пост - ставте ❤️ і пишіть у коментарях чи взяли Ви якусь помаду до уваги???