Оліч

Гідрофільний бальзам Heimish

Гідрофільний бальзам Heimish

Цей бальзам я багато разів бачила в тік тоці і (звісно ж) захотіла його спробувати. Бальзамом я користуюся не кожного разу, а тільки після нанесення макіяжу чи спф. Аромат у нього трав'янисто - хвойний, в комплекті є лопатка. Він гарно видаляє макіяж, в тому числі стійкий, підійшов для моєї комбінованої шкіри, я не помітила виспаннь після нього, але все ж таки купувати його знову я не хочу, навіть враховуючи, що його ціна вдвічи нижча, за ціни інших популярних гідрофільних олій. Чому? Формат продукту для мене дуже незручний. Рідка олійка вимагає тільки натискання помпи і все, її можна наносити на обличча. Тут потрібно відкрити дві кришки (а іноді друга кришка виймається не з першого разу), набрати лопаткою, закрити кришки, розігріти продукт в долонях. Це забирає час і мені лінь це робити, що часто викликає бажання пропустити цей етап 🙂 Тож мій вибір рідкі олійки! Якщо Ви не така лінива, як я, то варто спробувати! В іншому все як завжди - сухими долонями на сухе обличча нанести продукт і змити не пізніше, ніж через 40 секунд)

Гідрофільний бальзам Heimish