Євгенія 👩

Чудове зволоження без жирного блиску

Чудове зволоження без жирного блиску

Всім привіт ✌

Ніяк не дійдуть руки до моєї косметички, щоб написати про якусь декоративну косметику. Тому допис знов про догляд 🤷.

Йтиметься про крем-гель, який обіцяє цілих 100 годин зволоження, без липкості та жирності. Диво ж, ніяк інакше).

З кремом Clinique "Moisture Surge 100 Hour" я познайомилася десь рік тому, тоді брала мініатюрку на пробу - дуже сподобався. Сьогодні вже купила версію побільше, тому що літо попереду, а я вважаю його просто ідеальною зволожнякою саме на літній період. Ділюсь враженнями👇

Крем представлений в акуратній баночці зі скла. Скло - це звичайно екологічно, але не дуже практично, особливо коли твої руки так і норовлять його впустити на кахель).
Кришка гвинтова, банку закручує міцно, не прокручується.
Під кришкою є додаткова захисна мембрана, на якій немає "язичка", тому знімати її не так вже й просто.

Об'єм: 50 мл, витрата в міру економічна.
* Дизайн та матеріали баночки можуть змінюватись в залежності від обраного об'єму крему.

Крем не тільки про зволоження. Крім зволожуючих компонентів у складі є рослинні екстракти, ферменти бактерій, а також компоненти, які покращують мікроциркуляцію шкіри, а значить і колір обличчя.

Склад не натуральний, але він дуже гармонійно поєднує в собі натуральні та синтетичні компоненти.

Якщо почитати відгуки про крем, то багато хто пише "у складі силікон, поганий крем". Так, у складі дійсно присутній диметикон, цей "страшний" силікон і розташувався він ні десь, а прямо на другому місці складу).

Саме цей силікон зустрічається в 70% кремів і він зовсім не небезпечний, тому що він жиророзчинний і повністю видаляється, якщо взяти за звичку використання тієї ж гідрофільної олії.
Загалом, склад ок, у мене крем не викликав жодних алергічних реакцій, не забив пори та не спровокував активної роботи сальних залоз.

Крем має ніжну гелеву текстуру досить густу. Якщо вставити в баночку лопатку, то вона стоятиме. На дотик відчувається водянистість та силіконовість, проте немає відчуття липкості чи жирності.

Запах відсутній, якщо прямо засунити ніс у банку, то можна відчути легку косметичну віддушку, але при нанесенні вона зовсім не відчутна.

Я використовую крем в якості ранкового догляду, він до речі не погано працює в ролі зволожуючої бази під макіяж.
Крем наношу на попередньо очищену шкіру, після тонізації та сироватки.

При нанесенні на шкіру він тане, стає як водичка, за рахунок чого дуже м'яко ковзає по шкірі і рівномірно розподіляється.

Вбирається моментально, спочатку трохи залишаючи після себе відчуття силіконової плівки. Це відчуття проходить буквально за 2 хвилини і далі засіб стає комфортним та абсолютно невагомим.

Фініш крему матовий, без блиску та жирності.

  1. Дуже легка текстура, що швидко вбирається, не перевантажує шкіру, робить її ніжною.
  2. Крем дає дуже приємні відчуття. Він абсолютно легкий і невагомий, після його поглинання відчувається максимальний комфорт. Він не стимулює активної роботи сальних залоз, не обтяжує.
  3. Чи зволожує він? Ще й як!
    Але ось перевіряти його стійкість в 100 годин я не ризикнула, аж занадто довго, мої б лущення не оцінили). Однак зволоження цілком вистачає протягом усього дня. Щоправда хочу зазначити, що для зими, зволоження цього крему, моїй комбінованій шкірі замало. Хоча, якщо використовувати у тандемі з тонером та сироваткою – цілком достатнє.
  4. Дивно, але зволожуючий крем – матує. Моя шкіра зазвичай нещадно жирніться через 2-3 години після нанесення крему, але з CLINIQUE Moisture Surge 100H я не бачу жирного блиску до вечора, навіть не доводиться використовувати матуючі серветки.
  5. Крем добре заспокоює та пом'якшує шкіру. Робить її дуже гладкою та оксамитовою на дотик.
  6. На цей крем добре лягає косметика і він не конфліктує з іншими косметичними засобами, не скочується.
  7. Не забив пори та не викликав жодних алергічних реакцій.

Для мене крем-гель Clinique Moisture Surge 100H незамінний у весняно-літній період. Щодо "100 годин зволоження" стверджувати не буду, але добу якісного догляду він точно здатен подарувати. При регулярному використанні шкіра обличчя помітно покращується, стає нижною, доглянутою та здоровою. На мій погляд, якби сюди ще spf додати, ціни б крему не було.

Дякую за увагу 💗