Ya Yana

Етап зволоження – Topicrem

Етап зволоження – Topicrem

Topicrem Ultra Hydratante

🖤Про продукт

Ключові компоненти.

10% гліцерин та 2% сечовина глибоко живлять та відновлюють ліпідний бар’єр шкіри.

Для кого?

Загалом для всіх. Крем підходить для шкіри з атопічним дерматитом та чутливого типу. Він не забиває пори та не провокує появу комедонів. Підійде і для догляду за шкірою малюків.

Цю чудову емульсію мені порекомендував дерматолог, коли моя шкіра була дуже сухою, через вплив ретиноїдів — препаратів для боротьби з акне, які переналаштовують роботу сальних залоз. Акне я таки подолала, і відтоді навіть не шукаю альтернативу зволоження своїй шкірі, бо цей продукт справляється ідеально.

Консистенція та запах.

Усі креми Topicrem, які я тестувала на собі, мали приблизно однаковий аромат. Класичний кремовий такий, ще говорять «запах чистоти». Він не нав’язливий і майже не відчувається на шкірі. Консистенція нагадує молочко, дуже легко наноситься і не вибілює шкіру.

Паковання.

Загалом зручне, але раджу не впускати випадково тюбик на підлогу, бо через це в мене відбилась кришка. Вона все одно надійно закривається, просто не фіксується до основи, коли у відкритому стані. Така вже я молодчинка.😇

Як використовувати?

Я наношу молочко на усе тіло після душу. Шкіра заспокоюється і стає гладенькою. Особливо рятує мої ніжки після гоління. Окрім того, коли я проходила курс ретиноїдів, лікар порекомендував наносити цей продукт і на обличчя також. Це чудово спрацювало. Пори крем не забивав і зволожував чудово. Але зараз, я вже не приймаю ліки, тому наношу продукт на обличчя тільки після велозаїздів, коли лице сильно обвітрилось. Бо, для щоденного використання, крем надто жирний , а як SOS-засіб — ідеальний.

Фініш.

Крем лишає по собі жирний блиск, а може давати й липкість, якщо переборщити та нанести його забагато. А багато його дійсно не потрібно, бо він і при мінімальній кількості, чудово зволожує.

Ефект.

Гладесенька шкіра, без лущення і сухості. Також прибирає відчуття стягнутості, після душу, яке провокують метали в нашій проточній воді. Крем дуже виручає взимку, коли шкіра страждає від морозів, і влітку, якщо ви забули оновити SPF і все ж дістали опіки.

🖤Про продукт

Ключові компоненти.

Гліцерин відновлює шкіру на ліпідному рівні та підтримує рівень вологості. Олія насіння соняшнику запускає процеси регенерації. Екстракт каштана діє як антиоксидант і налагоджує обмінні процеси.

Для кого?

Підійде для дорослого та підліткового догляду за шкірою обличчя. Буде ефективним для чутливого, комбінованого та сухого типу.

Після того, як вищезгадане молочко від Topicrem стало занадто жирним для шкіри обличчя, я почала шукати щось для денного зволоження і вирішила не відходити від бренду, адже він уже викликав у мене довіру. Знайшла цей кремчик за рекомендаціями та складом і теж лишилась задоволена. Опишу в деталях)

Консистенція та запах.

Аромат класичний, як у попередника. А от консистенція є набагато густішою, та сам крем при цьому не відчувається занадто щільним на обличчі.

Паковання.

Милий маленький тюбик із кришечкою, що закручується. Тут навіть такий рукодуп як я нічого не відіб’є.

Як використовувати?

Я наношу його після очищення та перед SPF. Іноді використовую як базу під макіяж. Пори не забиває і не робить суперпомітними. Також не спровокував в мене появу комедонів чи подразнень.

Фініш.

Не липкий. Сяйво є, але моє обличчя не перетворюється на жирний млинчик, навіть коли я наношу зверху два пальці санскріну за стандартом. Якщо вам ну дуже докучає навіть найменший блиск на обличчі, то легкий шар пудри усе виправить, буквально декілька рухів пензликом.

Ефект.

Зволожена шкіра протягом дня, тонізована та ніжна на дотик. Як бонус, макіяж більш стійкий, а тональний крем не окислюється, хоча це зволожувальний крем, а не база під макіяж. Суцільний комфорт ніякого відчуття обтяження на обличчі.

Ось така моя ідеальна формула зволоження. Сподіваюсь, що ви знайшли для себе щось корисне. Завжди чекаю коментарів з вашим досвідом, порадами та враженнями. ❤️