krislemly

Інтенсивно очищаючий гель CeraVe.

Інтенсивно очищаючий гель CeraVe.
Інтенсивно очищаючий гель CeraVe.

Вже близько трьох місяців я користуюсь очищуючим гелем CeraVe для нормальної та жирної шкіри. Тип моєї шкіри нормальний, але до доглядових засобів буває чутливою, тому для мене важливо щоб засоби не створювали мені проблем яких в мене не було.

Що обіцяє нам виробник?

CeraVe® Очищаючий гель для шкіри схильної до жирності глибоко очищає та освіжає шкіру, видаляючи надлишки шкірного сала, забруднення та макіяж.

Не ушкоджує захисний бар'єр.

Ніацинамід заспокоює подразнену шкіру.

Ніби нічого особливого. І це мені подобається. Дуже не люблю коли виробники обіцяють золоті гори, по типу засіб 9в1 - вирішить всі проблеми, а зранку зварить вам каву.

Гель без сульфаті. І це правда, в складі я їх не знайшла. Але знайшла цілих 3 цераміда, що вже не погано, вони відповідають за створення захисного бар’єру шкіри. Всім відому гіарулунову кислоту ми теж можемо знайти в складі. Тому склад гелю в мене викликав довіру.

Об'єм 236 мл.

Ціна 256 грн.

Текстура приємна.

Запах майже не відчуваю.

Пінится гарно.

Результат. Під час вмивання та після нього неприємних відчуттів не виникає. Очі мені не щипає, тому іноді змиваю ним макіяж. Шкіру очищує гарно, але не має ось цього відчуття коли шкіра ніби «скрипить». Не стягує та не подразнює.

Висновок. Гель мені підійшов. Якщо у вас немає захмарних очікувань і вам потрібен просто гарний очищувальний засіб - раджу придивитись.