Ya Yana

Що воно таке, ті ензими?

Що воно таке, ті ензими?

Ензимна (або ферментна) пудра — це порошок, який перетворюється на піну при змішуванні з водою. Він обіцяє очищення + зволоження + пілінг.

Діє продукт за рахунок ензимів (ферментів) — білків, які беруть участь в обмінних процесах нашого організму. Вони сприяють регенерації тканин та украплюють захисний бар’єр шкіри.

Я вирішила, що з моєю комбінованою шкірою і вічною проблемою з чорними цятками — це саме те, чим я маю доповнити свій догляд. За відгуками, тіктоками дерматологів і успішним досвідом використання косметики Elizavecca, вибір пав саме на Milky Piggy Hell-Pore Clean Up Enzyme Powder Wash. Ділюся досвідом після першого тижня використання (3 рази).

Консистенція дуже крута! Порошок дійсно перетворився на піну, та ще й таку густу і м’якесеньку. Дуже приємне відчуття, особливо коли шкіра пережила цілий день у великому місті під шаром косметики.

Чи змиває косметику? Не пробувала навіть. Довіряю цю задачу тільки засобам з поміткою «демакіяж» і міцелярній водичці. Від всього іншого чекаю тільки очищення шкіри і виведення клятих чорних цяток (в ідеалі).

Шо по відчуттям? Одразу після вмивання шкіра вже гладенька. Якщо ваша схильна до сильної сухості, то скоріше за все може трошечки стягнути, але я подібного не відчула. Якщо провести пальцем по моєму проблемному носику, то є відчуття, що сальні нитки зібрали валізи і таки покинули моє обличчя.

Що воно таке, ті ензими?
Що воно таке, ті ензими?

Результати. Чорні цятки впевнено стоять на своїх позиціях, але стали менш помітними. Пам’ятаймо, що це тільки перший тиждень використання. Шкіра гладесенька і має здоровий відтінок. Немає лущення. Почервонінь чи запалень пудра не спровокувала.

Кому можна? Пудра є гіпоалергенною і підійде як для нормальної, так і для чутливої шкіри. Продукт забезпечить делікатний пілінг, адже не містить агресивних кислот чи грубих скрабуючих часточок.

Ще трошки важливих деталей:

💙рН — 5,5
💙ключовий компонент — папаїн — ензими папаї
💙містить кукурудзяний крохмаль — помічник в боротьбі із зморшками
💙має аромат кукурудзяних паличок, трохи набридливий, але згодом непомітний
💙дуже зручна упаковка, зайвого точно не висиплеться

Важливо! Ензими — це не на кожен день. Пам’ятайте, що вони не просто прибирають забруднення, а й роблять пілінг. За щоденний пілінг шкіра вам не подякує. 2-3 разів на тиждень буде достатньо.