Mariya Trofimova

#testinmakeupclub Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

#testinmakeupclub Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

Це моя перша гідрофільна олійка, тому я не знала, що саме мені від неї очкувати.

Натуральні олії в складі, а раптом вони провокують прищі та комедони?

Чорт смикнув полізти читати відгуки, мені вистачило одного відгука про алергію, щоб черв'ячок сумніву почав робити свою справу.

Але назвався грибом – лізь у кошик.

Пішла тестувати.

Перше, що мене вразило, флакон.

Обожнюю увагу до деталей від виробника, дозатор - помпа з фіксацією при повертанні та знімний обмежувач, ідеально для подорожей і для ванни з дітками, які полюбляють натискати на всі пляшечки.

Подається олійка невеликими порціями легким натисканням.

Дуже приємний солоденький аромат полуничного десерту. Гель густий, але тане на шкірі, що робить нанесення дуже зручним та приємним.

В тестуванні брали участь тональний крем, тональний крем-коректор (доволі щільний та жирненький) та олівець для брів, тушшю не користуюсь.

Ліквідація макіяжу пройшла вдало, все добре змилось, після гелю для вмивання від олії не залишись і сліду.

Не очікувала такого результату, але після вмивання шкіра була ніжна немов оксамит, як після пілінгу.

Моя шкіра не сором'язлива, якщо не подобається продукт, швидко відправить повідомлення у вигляді запалень чи алергії.

За 5 днів щоденного використання жодного натяку на запалення, нових комедонів теж не з'явилося.

Моє перше знайомство з гідрофільною олією виявилось вдалим.

Давно хотіла спробувати гідрофільну олійку, але ніяк не могла обрати, але доля та Makeup підкинули мені її прямо в руки.

Однозначно, з Makeup мрії збуваються❤️ 🥰

#testinmakeupclub Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel