SomovaFM

Ролик з вулканічним камнем, який позбавить обличчя від жирного блиску

Ролик з вулканічним камнем, який позбавить обличчя від жирного блиску
Ролик з вулканічним камнем, який позбавить обличчя від жирного блиску

Маслопоглинающий ролик прибирає блиск та шкіряний жир даючи матовий ефект.

Маленька пластикова упаковка, всередині якій і знаходиться цей вульканічний круглий камінець. Дуже зручно брати з собою, ніхто навіть не здогадається, що у вас там.

Чи дійсно це вулканічний камін - не відомо, схожий на шліфовану цеглу, якою ми в дитинстві малювали на асфальті замість мелків.

Шарик крутиться на всі 360. Відразу скажу, що камінець змінний, щоб не стояло питання гігієни, хоча в описі вказано, що він багаторазовий. Проте я не змогла відкрутити верхню частину, як показано на фото продавця у котрого я його купляла, навіть кухонними ножицями з зубчикам не вдалося відірвати його.

Ролик з вулканічним камнем, який позбавить обличчя від жирного блиску
Ролик з вулканічним камнем, який позбавить обличчя від жирного блиску

Спробувала його на обличчі без мейку (спеціально після порання в саду) - камінь дійсно матує прибираючи блиск. Фото на шкірі не додаю, так як не помітно мого блиску на лобі, щоб порівняти результат. Але показую яким став камінець після використання - потемнівшим, наче вологим.

Відчуття при використанні загалом як і очікувалось - я воджу звичайним твердим гладким камінчиком, сильно притискати не треба, лише щоб він крутився.

Покупка цікава, але чи буду я придбати змінні камінці в подальшому? Мабудь ні, мене цілком влаштовують матуючі серветки, які є зручнішими.