О'L

У пошуках сироватки для шкіри навколо очей

У пошуках сироватки для шкіри навколо очей

Вже досить тривалий час знаходжусь у пошуках своїх ідеальних засобів по догляду за шкірою навколо очей.

Останнім часом для цієї зони використовую Argireline Solution 10% від The Ordinary та хочу спробувати їх Multi-Peptide Eye Serum.

Та поки я на нього чекаю, чому б не дпомогти трішки нашій економіці та не спробувати щось вітчизняне? У мене якось була сироватка для шкіри навколо очей від Relance - на свою вартість вона виявилась досить непоганою.

Наразі вирішила спробувати Biono.

Цей бренд постійно пропонує знижки та акції, тож для знайомства можна щось придбати за доволі привабливою ціною.

До речі, склад у сироватки виявився наче непоганим (додала його у фото) - речовини наче всі цілком безпечні..

Окремо хочу виділити запах - він дуже прикольний та нагадує якійсь відомий парфюм. Проте, в косметичних засобах для обличчя парфумування я вважаю зайвим, а виробник, до речі, у складі взагалі наче не зазначив інгрідіент, що відповідає за аромат (чи то може я його не знайшла?).

Сам продукт, як і всі аналогічні, являє собою прозору слизьку рідину та має стандартне пакування - флакон з піпеткою об'ємом 10 мл.

В цілому сподобався, для щоденного базового догляду наче непогано.

(хоча Argireline все рівно мені подобається набагато більше).

Планую ще спробувати їх гель для вмивання.

У пошуках сироватки для шкіри навколо очей
У пошуках сироватки для шкіри навколо очей