O’Ostah

Пілінг-диски від FRUDIA

Пілінг-диски від FRUDIA
Пілінг-диски від FRUDIA

Обожнюю тестувати всілякі семпли та міньки, щоб переконатись що засіб дійсно мій. Саме так закрутився наш роман: від одинокої серветочки до величезної банки. Чим вразила  FRUDIA - читайте далі!

Весна почалась з того, що я вщент спалила обличчя😭 Просто пішла подивитись на місцевих качок, які захопили мене настільки, що додому я поверталась наче рак. При таких опіках годі й тягнути руки до агресивних засобів, тому почала шукати щось ніжне, щоб і шкіру очищувало, і не травмувало вже травмоване. Так з‘явився тестовий варіант «рукавички», а потім - величезна банка.

  1. У моїй баночці 70 падів у формі рукавичок. Це не більше ніж прикольний дизайн, бо зазвичай такі штуки мають карманчик.
  2. Одна сторона диску з пупирками (це і є перший етап очищення), інша - гладенька.
  3. У складі - екстракт зеленого винограду, який містить таніни. Вони покликані зменшити виділення себуму та зробити пори чистішими.
  4. Пілінгуюча дія, на мою думку, полягає у матеріалі рукавички, а есенція - це просто приємна тонізація.
  5. Великий плюс для мене саме зараз - пади не містять агресивних кислот (а саме такі я купувала раніше). Нічого не пече!

Виробник не зазначив два моменти: як часто користуватись та чи потрібно змивати есенцію (до речі, просочені пади добре, на фото зафіксувала кількість "водички" з одного паду). Тому я додала їх у вечірню рутину і пілінгуюсь тричі на тиждень, а залишки змиваю. На диску бачу залишки бруду, що здивувало, бо очищення у мене дієве і ретельне. Тож рельєфна сторона дійсно допомагає позбутись того, що засіло десь глибоко.

✔️Ніжне, але ефективне очищення.

✔️Менше блиску (о, я вже почала відчувати цей сезонний «жирняк»).

✔️Чорні цяточки стали менш помітними (механічний вплив чи склад?🤔).

✔️Без нових запалень, що вже перемога.

Користуйтесь сонцезахистом, знаходьте час спостерігати за красою природи (але не годуйте качок хлібом!) і хоча б раз спробуйте пілінг-пади, бо то дійсно прикольна річ.