Хаiт Маргарита

Малюй стрілки як візажист!

Малюй стрілки як візажист!

Стрілки - це вам не вжух-вжух і готово 👀

Стрілки - це досвід, піт і іноді сльози 🥲🏋🏻‍♀️

Стрілки - це дзен 🧘🏻‍♀️

Але, знаючи кілька простих правил і трохи потренувавшись, можна стати Чаком Норрісом у світі стрілок🧔

І тоді буде вам вжух-вжух і готово👌🏻

Несіть свої підводки та олівці, погнали 🏃‍♀️:

📌 Перед малюванням стрілок підготуйте повіко. Це дуже важливо і я рекомендую не пропускати цей етап!☝🏻☝🏻☝🏻

Нанесіть базу під тіні, або кремові тіні та пробіжіться зверху сухими тінями. Якщо хочеться, щоб стрілка була головним акцентом, використовуйте тіні базового відтінку, схожого з кольором повіка.

Для чого ми це робимо? А для того, щоб вам було зручно їх малювати, щоб ваші стрілки добре виглядали і не розмазувались впродовж дня.🤩

Пензлик, олівець, або фломастер легше ковзає по підготовленій шкірі повіка, а не по природній-вологій повіці.

📌 Обов'язково фарбуйте міжвійковий простір!

Хто не розуміє про що я, читайте тут що воно таке в як робиться: https://club.makeup.com.ua/post/5913/

Якщо ви малюєте стрілку і не проробляєте міжвійовий простір (а це найчастіша помилка, яку я бачу на дівчатах), то стрілка буде виглядати як приклеєна до ока.😕

📌 Спочатку промалюйте рівненьку полосочку вздовж вій по повіці.

Щоб лінія стрілки виходила рівна, знайдіть упор для руки, не малюйте рукою у висячому положенні.‼️❗️‼️

Ну, і трохи підтягуй повіку у напрямку до скроні (тільки не роби так, коли намічаєш хвостики, вони 100 відсотків вийдуть кривими)😖

📌 Тепер намічаємо напрямок хвостика!

Робіть це на відкритому оці, коли дивитесь на себе прямо в дзеркало, і зробіть це на двох очах паралельно, а потім переходьте до наступних етапів. Тоді є шанс, що вони вийдуть рівними і дивитимуться в одному напрямку. ⏸

📌 Ширину стрілки обмежує складка рухомої повіки!

Особливу увагу звертайте на зовнішній кут ока, тобто на те місце, де закінчується складка, для орієнтиру можна поставити там крапочку, щоб не помилитися. Залізла вище - отримала стрілку, яка "переламується" і має не дуже гарний вигляд... 😏

📌 З‘єднуємо хвіст та тіло стрілки! Оскільки у нас вже намальовані направляючі лінії хвостика стрілки, ми можемо сміливо підтягувати пальчиком шкіру біля скроні для того, щоб верхня лінія хвостика вийшла рівною!

Готово! ✅

Але на останок не можу обійтися без важливого лайфхака!

Якщо у вас здригнулася рука та хвостик вийшов не дуже рівненький, або кінчик хвостика недостатньо тонкий, це можна виправити!👀

Беремо плаский пензель, малееееньку крапельку стійкого(!!!) консилера та протягуємо вздовж нижньої лініЇ хвостика у бік скроні .🤩

Стрілки - це дууууже велика тема, яку не впишеш в межі одного допису.

Тому ви мені дуже допоможете, якщо напишете у коментарях - що ще вам цікаво дізнатися про стрілки?🤔

А ще - розповідайте які у вас відношення зі стрілками? Любите малювати?

Що виходить, а що не дуже?

Чекаю вас у коментарях😘