Ya Yana

Ніацинамід у догляді за шкірою - The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ніацинамід у догляді за шкірою - The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Трохи деталей про продукт:

👉 рівень рН — 5,5-6,5

👉 активні компоненти: Цинк та Ніацинамід. Перший усуває запалення та прискорює регенерацію. Другий прибирає постакне, звужує пори та нормалізує роботу сальних залоз.

👉 Не використовувати в один день з:

Vitamin C Suspension 30% in Silicone,

Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%,

Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%,

100% L-Ascorbic Acid Powder,

Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution.

👉 Підійде для шкіри з комедонами, запаленнями та пігментацією (жирний та комбінований тип).

👉 Веганський.

👉 Без олій та спиртів.

Підкреслю, що я не використовувала цей засіб, як лікування акне. Лікування я завершила рік тому під наглядом лікаря. Зараз мене турбують постакне, нерівномірний мікрорельєф, широкі пори. Та й запалення інколи бувають. Але переходити до агресивних пілінгів в домашньому догляді я не хотіла. Моя подруга, яка дуже любить копатися у складах косметики та розбирати кожен засіб на компоненти, порадила придивитися до засобів із ніацинамідом. І вибір пав на The Ordinary.

Ефект. Скажу одразу, що це не засіб із сегмента «свята вода з миттєвим ефектом». Перший місяць використання я взагалі не бачила змін на своїй шкірі. Згодом помітила, що тон став рівнішим, а деякі сліди від акне зовсім зникли. Сироватка однозначно матує шкіру, при цьому не сушить її. Моя комбінована та схильна до сухості, але стягнутості чи лущення я не отримала. Дрібні запалення не розросталися до вселенських масштабів та сходили доволі швидко. Пори не звузились і забиватися менше не стали, але для моєї шкіри це дійсно основна проблема, яка тягнеться багато років. Тож, я і не розраховувала, що ця сироватка стане чарівною паличкою в цьому питанні.

Консистенція. Сироватка легко наноситься і вбирається буквально одразу. Липкості не лишає, жирного блиску теж.

Паковання. Матова пляшечка не вислизує навіть з моїх кривих рук і це великий плюс. Піпетка зручна.

Як використовувала? Виробник вказує, що його можна наносити вранці та/або ввечері. Коли я цілий день вдома, то роблю це зранку, а коли ні — стараюся залишити процедуру до вечора. Комфортно в обох випадках, адже вбирається продукт одразу. За потреби закриваю сироватку кремом.

🦋Бачила у багатьох відгуках, що в парі з відомим кривавим пілінгом від цього бренду, сироватка працює дуже ефективно, але поки не наважилась. Можливо хтось мав такий досвід? Буду рада, якщо поділитесь у коментарях.🦋