Strange Love

Як мезороллер врятував мене від шраму на обличчі після невдалого походу в косметологію

Як мезороллер врятував мене від шраму на обличчі після невдалого походу в косметологію

Косметолог залишила на мой шкірі декілька глибоких шрамів у місцях видалення судин. Я дотримувалася усіх вимог догляду, як і попередні видалення, проте на цей раз рани були дуже глибокими та рельєфними.

Я вирішила дати шкірі відновитися та не панікувати раніше часу. Проте і через місяць впадини нікуди не зникли. Я написала в клініку, де сказали, що це ніякий шрам, але порадили наносити "Контракдубекс" (навіщо, якщо це не шрам?).

Я вирішила брати ситуацію в свої руки та спробувати відновити шкіру у місці видалення за допомогою мезороллера та крему від рубців.

Як мезороллер врятував мене від шраму на обличчі після невдалого походу в косметологію

Це місце здалося мені найбільш перетравмовпним ще одразу після процедури. Гоїлося воно найдовше.

Через 4 тижні картина стала ще гіршою (гортайте карусель вбік). Мене не нервувала пігментації у місці видалення, я розуміла, що з часом вона зникне. Мене бісив велетенський провал у шкірі, який експерти салону назвали "не шрамом". На фото його добре видно, особливо, коли шкіра затонована. Це, фактично, вм'ятина 7-8мм посеред обличчя.

Я вирішила пройтися мезороллером точково, тобто не йорзати ним, а просто прикласти до шкіри раз, а потім знову прикласти, але уже перпендикулярно та трішки нажати. Тобто мезороллер діяв фактично як дермапен. Так у зоні шраму утворився з десяток мікропроколів.

З другого дня після процедури я почала наносити крем проти рубців.

Радості не було меж! Вже за тиждень я побачила, як шрамчик почав підніматися наверх, впадина фактично зникла, хоч і не повністю. Але результат був феноменальним.

Через деякий час я вирішив повторити процедуру. На фото - моя шкіра на другий день після неї, виблискує мазь проти рубців.

Впадина майже повністю піднялася, хоч пігментації ще трішки залишилася. Проте, як я вже писала вище, вона мене не турбує. Знаю, що з часом третиноїн, яким я користуюся, її забере.

Я вирішила більше не проводити процедур мезороллером, а сконцентруватися на зволоженні шкіри. Наступні дні я активно зволожувала шкіру та захищала від сонця.

Одне темне місце навколо пори ще залишилося, проте в цілому рельєф вирівнявся. Шрам, який був через місяць після процедури, я могла легко відчути під пальцями. А тепер шкіра у цій зоні майже ідеально гладка, палець не знаходить "ямки".

Надіюся, третиноїн з часом допоможе ще більше "зашліфувати" місце видалення і за 4-6 місяців його взагалі не буде видно.

На мою думку, оперативність зіграла свою роль в тому, що шкіра так швидко відновилася. Якби я зачекала ще 5-7 місяців, такого результату у мене б не було, впадина була б значно більш помітною.

Процедура видалення "зірочок" та судин прекрасна. Проте йдіть до перевірених майстрів.

Мезороллер, дермапен та їхній апаратний "брат" Morpheus 8 - одні з найкращих способів боротьби зі шрамами та віковими змінами, їхня ефективність у збільшенні колагену доведена. Тому однозначно рекомендую!