Євгенія 👩

Тканинна маска з колагеном Mediheal 🌸

Тканинна маска з колагеном Mediheal 🌸

Всім привіт ✌ Чи вірите ви в дію тканинних масок? Я ні, але вони регулярно є у моєму догляді😂. Для мене тканинна маска – це про релакс і для підняття настрою, а не про якийсь чудодійний ефект. Пару разів на тиждень обов'язково роблю якусь нову масочку і цього разу це тканинна маска для обличчя з колагеном Mediheal. Ділюсь враженнями👇

Маска акуратно складена у класичний герметичний пакет. На пакеті є засічки для комфортнішого відкриття.
Об'єм есенції: 24 мл, маска дуже рясно нею просочена, есенції вистачить на все обличчя та додатково на шию.

Маска виготовлена ​​із екологічно чистого бамбукового волокна. Вона середньої густини, при нанесенні не рветься. На дотик м'яка та приємна до шкіри).

Лекало оптимального, я навіть сказала б універсального розміру, що є великою рідкістю в корейських масках. Моїй формі обличчя воно підійшло чудово. З боків не звисає, не кривиться, не залишає заломів, не збирається в складочки. Прорізи для очей та рота нормальні.

Виробник не пошкодував есенції, її в пакетику дуже багато, вона навіть стікає з лекала). Сироватка рідка, водяниста. На дотик відчувається легка липкість, але не критично.

Аромат спокійний і ненав'язливий, він скоріше косметичний з ледь помітною квітковою нотою, у процесі використання запах відчувається, але дискомфорту не викликає.

Що стосується складу, то він добрий. Багатий на рослинні компоненти та інші корисності, що можуть сприятливо вплинути на стан шкіри.
Основний акцент компонентів складу зроблено на глибоке зволоження шкіри та підвищення її пружності. Активний компонент - колаген та екстракти квітів гібіскусу присутні.

Я використовую маску згідно з інструкцією від виробника, наношу на суху шкіру через 15 хвилин після використання тонера.
Маска відмінно прилягає до шкіри, не сповзає, під нею не утворюється бульбашок. Комфортно лежить на шкірі. Поки вона працює, можна займатися домашніми справами).
* За бажання можна ще поверх маски пройтися ролером для отримання додаткового масажу.
Маску тримаю близько 20 хвилин, за цей час вона повністю не висихає. Після зняття маски на шкірі залишаються сліди есенції, які досить швидко вбираються, не залишаючи липкої плівки та непотрібної жирності.

  • Маска добре зволожує та живить шкіру, ефект триває протягом усього дня.
  • Чудово освіжає колір обличчя, надаючи шкірі дуже делікатне сяйво. Це не вологий фініш, а легке підсвічування.
  • Є легкий ліфтинг-ефект. Шкіра стає більш щільною та пружною на дотик, але ефект короткостроковий і зникає через кілька годин.
  • Маска не перевантажує шкіру - пори не забиваються, нових запалень не з'являється. Але і з наявними вона в принципі нічого не робить - ні гірше, ні краще не стає, для мене це - ок.
  • Ну і звичайно ж маска забезпечує релакс-ефект і гарний настрій)

Маска з колагеном Mediheal цілком непоганий варіант для того, щоб побалувати свою шкіру всякими корисностями, тому я її рекомендую 👌