Хаiт Маргарита

Top-5 помилок, які роблять макіяж гірше

Top-5 помилок, які роблять макіяж гірше

Хочеш, щоб твій мейкап виглядав круто, не допускай цих помилок! 😉

1. Наносити тональний в зону коло очей, якщо потім збираєшся нанести зверху консилер.

В такому випадку, тональний - це зайва текстура, яка обов'язково зробить так, щоб це все скаталося у зморшки під очима. 😬

Тому, якщо плануєте використовувати консилер, то на етапі нанесення тонального, просто обходьте цю зону.😉

2. Наносити під очі тільки щільний консилер, не використовуючи тональний.

Часто бачу таку штуку у дівчат з гарною шкірою, в котрих присутні синці під очима, які хочеться перекрити.

По-перше, ця різниця у текстурі дуже помітна ( хоча вам може здаватися, що ні 😅) По-друге, щільні консилери зазвичай сухуваті і висушують тендітну шкіру під очима.😬 А якщо цей консилер ще й ідеально не співпадає з тоном шкіри, то це зовсім ситуація SOS!😬❌😬❌

Тому, якщо ви хочете не використовувати тональний засіб, а нашвидкоруч просто перекрити непотрібний пігмент під
очима, робіть це за рахунок кольору, а не щільності.☝️☝️

Про це розгорнутіше можно прочитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/2480/

3. Наносити скульптор, зробивши губи вуточкою.

Напевно ви всі бачили цей так званий "лайфхак" у бьюті-блогерів,або в Тіктоці, де вас вчать тому, що для того,щоб правильно нанести скульптор "куди треба", потрібно зробити губи вуточкою та нафігачити собі полосу від вуха до куточка губи. Коли я це бачу, в мене стається "інфаркт мікарда,отакий рубець" 😂😂

По-перше, такий вид скульптурування опускає обличчя донизу, робить його втомленим, а ваши щічки навпаки, стають одутлими та завеликими.😣

Краще пальчиками уважно промацайте свою випираючу кістку вилиці(куди ви зазвичай наносите хайлайтер), поставте пензлик чітко під нею(де повинна бути тінь), та працюйте легкими рухами наверх, рухаючись паралельно вилиці, ніби прибираючи непотрібний об'єм.

Таким чином працює ефект ліфтингу та обличчя анатомічно правільніше виглядає.🤩

І ще, дівчата, не наносьте скульптор ТІЛЬКИ на зону вилиці! Це виглядає дивно... Не забуваємо, що в нас є ще інші об'єми на обличчі.😉😉

4. Агресивне запудрювання шкіри.

Зазвичай це стосується дівчат з масною шкірою, але, іноді цим грішать і власниці сухої шкіри.

Якщо казати про суху шкіру - не треба на голу шкіру наносити пудру замість тонального, ну, ні, ні, й ще раз ні, будьласка! 🙅‍♀️ 🙅‍♀️🙅‍♀️

Любі, вам взагалі не потрібна пресована, щільна пудра! Ваш варіант - тонка, делікатна пудра зі світловідбиваючими частинками у складі.🤩

Що стосується масної шкіри - якщо ваша шкіра через парочку годин після макіяжу заблищала, не треба відразу хвататися за пресовану пудру і накладати її на обличчя. Дайте шанс матуючим серветкам зробити свою роботу! 😉 Іноді їх буває достатньо. А якщо ні, тоді можна додати тонкий☝️ шар пудри.

5. Не розтушовувати темний каял.

Мені здавалося, що вже всі про це сказали, але ні.. я продовжую бачити це на дівчатах. Тому, пояснюю: якщо ви наносите темний олівець тільки на нижню слизову і більше нічого на нижній повіці не робите, то ваше око виглядає менше та анатомічно дивно.

Моя порада - після того,як ви профарбуєте нижню слизову, обов'язково промалюйте трошки нижче - заповніть світлі проміжки між нижніми віями, а потім пензликом з тінями розтушуйте олівець по нижній повіці.

Тоді ваше око не буде зменшуватись, а навпаки, стане візуально більшим.🤩

Дівчата, зізнавайтеся - хто себе впізнав?

А хто тут відмінниця і не робить жодної з помилок?

Якщо ця тема для вас цікава - напишіть про це у коментарях і я буду продовжувати писати ще, в мене там ще є в запасах😉