Швець Карина🤍

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Я взагалі-то не дуже люблю лінійку Anthelios, бо користувалась саме цими санскрінами під час лікування системними ретиноїдами. Це було літо, жара, і тоді враження були зовсім іншими.

Минуло декілька років і зараз я вже можу дозволити собі користуватися засобами "пожирніше"😅

Коротко про головне - цей крем зняли з виробництва, як я зрозуміла 😂 Тим не менш, у цій лінійці є ще багато схожих санскрінів, які по комфорту нанесення будуть такі ж самі. Фільтри всюди стабільні хімічні (+ є фізичні), але різні.

Фільтри у Sun Intolerance: Tinosorb S, Uvinul®T 150, авобензон, діоксид титану (фізичний фільтр), Mexoryl XL, Mexoryl SX (розроблені і запатентовані компанією L’Oréal - а La-Roche Posay належить саме до цього концерну).

Не буду розписувати кожен фільтр окремо, бо я не великий косметичний хімік, а вся інформація є у вільному доступі в інтернеті)))

Скажу лише, що всі санскріни відносно нові, із застарілих лише авобензон. Є також у складі штучний синтетичний пептид, а в якості антиоксиданту виступає вітамін Е.

По консистенції: класичний сонцезахисний крем. Жовтуватого кольору, густий. Але обличчя не вибілює!

По відчуттям: жирненько. Після нанесення і вбирання залишається такий собі лоск. Кому як, а мені подобається таке світіння шкіри) Тут прям конкретно лоск, а не жирнющий блиск, як на млинці зі сковорідки.

Протягом дня, звичайно, проступає і себум.

І ще: особисто я відчуваю саме хімічні фільтри. Можливо, мене зрозуміють ті, хто користується різними санскрінами вже багато років. Дуже мало в складі якихось заспокоюючих і помʼякшуючих речовин, саме тому і відчувається оце подразнення шкіри і недостатність зволоження, мені прямо хочеться нанести зверху щось ще, щоб "напоїти" і заспокоїти обличчя. Тому для зневодненої та/або роздратованої шкіри треба робити помʼякшуючу підложку.

Загалом я залишилась задоволеною цим кремом, шкіра виглядає з ним просто glow✨

Але на літо буде важкувато будь-якому типу шкіри. Та і взагалі повнорозмірний санскрін LRP я би собі більше не брала: ціна-якість якось не виправдана) є багато санскрінів з кращим складом і за менші гроші. Ну, або ж зі схожим складом, але все одно за менші гроші)))