BELENKAYA

Вогонь запеклих не пече. А сонце пече. Тому розбираємо SPF.

Вогонь запеклих не пече. А сонце пече. Тому розбираємо SPF.

Я не дуже хочу заглиблюватись та розповідати теорію, бо у стрічці і без мене достатньо таргетованої реклами на цю тему. Єдине, що вас має мотивувати використовувати SPF — високі ризики отримати меланому (рак шкіри), пігментні плями та опіки.

Якщо ви думаєте, що з вами це не станеться, на минулорічному чекапі у мене знайшли 5 родимок із знаком питання, при тому що я постійно використовую захист.

Тепер до суті. Я готова сміливо запропонувати два засоби, якими я задоволена на всі 100% вже кілька років поспіль. Один для обличчя, другий — для тіла. Поїхали.

Вогонь запеклих не пече. А сонце пече. Тому розбираємо SPF.

Почну з козирів, це єдиний сонцезахисний засіб, який не провокує висипання. Помітка Age Correct не повинна вас лякати, особливо якщо ви 25+. Скажу від себе, за чотири тижні він коригує явні ознаки зневоднення шкіри (розгладжує заломи, зморшки) та освітлює пігментацію.

Що ми маємо у складі?

  • технологія Cellox-B3 Tech захищає від впливу зовнішніх факторів та забезпечує потужну антиоксидантну дію;
  • високий SPF 50 гарно тримає ультрафіолет, із ним майже неможливо отримати опік;
  • фрагментована гіалуронова кислота гальмує вікові процеси за рахунок інтенсивного акумулювання вологи;
  • Phe-Резорцин освітлює пігментні плями, вирівнює тон обличчя;
  • ніацинамід прискорює регенерацію, зміцнює позаклітинний матрикс;
  • крем розроблений на основі термальної води La Roche-Posay, яка додатково насичує шкіру мінералами та запобігає окисному стресу.

Що по особливостям?

  • швидко поглинається, не залишає білу маску;
  • не скочує декоративну косметику;
  • вакуумний дозатор гарантує максимальне збереження властивостей крему + гігієнічне використання;
  • протестовано дерматологами та офтальмологами (зелене світло для тих, хто носить лінзи).

Одразу поясню чому саме він. Думаю вам знайоме відчуття «брудного тіла» влітку, через те що постійно пітнієш. Так сталось, що на літній період я відмовляюсь від будь-яких кремів для тіла, бо відчуваю себе наче дельфін — вологою та слизькою. Цей засіб має матуючі компоненти (через що його обов'язково треба зтрушувати перед використанням, на те він і shaka-shaka), а по текстурі він схожий на кефір. Швидко наноситься, швидко поглинається, захищає та не бісить.

Що ми маємо у складі?

  • технологія XL-Protect із запатентованими фотостабільними УФ-фільтрами та антиоксидантами;
  • діоксид кремнію матує шкіру;
  • природний мінерал перліт додатково абсорбує вологу.

Що по особливостям?

  • знову надійно захищає від впливу UVA- та UVB-променів;
  • водостійка формула, можна купатись при умові оновлення покриття через 2 години;
  • дуже легка текстура, не залишає відчуття жирності та білих слідів;
  • протестовано офтальмологами та дерматологами (засіб можна наносити на ділянки навколо очей);
  • маленька тара — багато продукту, вистачає на все літо;
  • без запаху, можете спокійно використовувати на пляж улюблені парфуми.

Cлідкуйте за їхнім сайтом, зазвичай перевірки припадають на день боротьби із меланомою у травні, але зараз ситуація може бути іншою.

Всім здорової шкіри та бережіть себе ✨