Тетяна Веласкес

ТОП-3 КРУТИХ БЮДЖЕТНИХ ПРОДУКТІВ ВІД RIMMEL від візажиста 🔥

ТОП-3 КРУТИХ БЮДЖЕТНИХ ПРОДУКТІВ ВІД RIMMEL  від візажиста 🔥

СУПЕР-КРУТІ продукти від британського бюджетного бренда @rimmelukraine , які є доступними в Україні і світі 🌏!

Що я особисто дуже люблю і рекомендую?

ТОП-3 КРУТИХ БЮДЖЕТНИХ ПРОДУКТІВ ВІД RIMMEL  від візажиста 🔥

Мій улюблений блиск для губ, дуже приємний на губах і с нереально красивими кольорами! Дууужжжеее рекомендую! Особливо відтінки - 150 (для всіх підходить наче чупа-чупс на губах), 120 - попилястих холодний рожевий нюд. Просто нереально гарний для світлих дівчат. І 220 - коричнево-червоний нюд для смаглявої шкіри. Рекомендую!!! Вартість ~ 150 грн!

Це круті гелеві стійкі і дуже пігментовані олівці. Достатньо м‘які, щоб нанести і розташувати. Але й дуже стійкі на весь день. Особливо люблю 003,006,010. Використовую багато років! 🔥🔥🔥

Дуже крутий тональний крем з живим, сяючим фінішем і дуже красивим покриттям. Люблю для себе і рекомендую всім, у кого суха, тонка, нормальна шкіра. Для жирної/комбі - не буде триматись. Найходовіший відтінок - 100 .

І навіть не шукаючи альтернативу - зверніть увагу на ці продукти, бо вони того варті!! Кому цікаві такі пости? - ставте +++ в коментарях ⤵️ щоб я розуміла чи писати ще???