Тетяна Супронюк

Гіалуроновий алое-гель для вмивання Garnier Skin Naturals

Гіалуроновий алое-гель для вмивання Garnier Skin Naturals

Цей гель - один із ЕКО-продуктів від GARNIER, які слідують принципам відомої краси.

Веганська формула гелю для вмивання передбачає 97% інгредієнтів натурального походження. Упаковка виготовлена із 100% переробленого пластику, окрім помпи та етикеток..

А як щодо якостей самого гелю для вмивання?

  • Гель містить Алое та Гіалуронову кислоту - але алое в середині списку складу, гіалуронова кислота - вкінці, тому я не думаю, що буде якийсь глобальний ефект від цих інгредієнтів.
  • Заявлено, що гель підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої - це великий плюс. АЛЕ, на звороті банки написано "Уникати зони навколо очей". Це як? На мою думку ці два поняття суперечать один одному. Як можна вмиватися вцілому і не вмити зону навколо очей? Я мила ним і зону навколо очей - подразнення гель не викликав
  • Гель прозорий, дуже густої консистенції
  • Економний, вистачить маленької горошинки щоб вмитися
  • Зручна помпа, не "плюється", а видає мало продукту, як і потрібно
  • Запах яскраво виражений, але не хімозний, як на мене - мені сподобався
  • Очищує лице добре, майже до скрипу
  • Щодо звуження пор - думаю цей продукт не спрацює. Для цього в мене є інші робочі продукти.
  • Після вмивання шкіра м"яка та не пересушена, не потребує негайного зволоження

Я застосовувала цей гель у двох випадках:

  1. Вмивання зранку - коли потрібно змити вечірній догляд і шкірний жир, який накопичився вночі. З цим завданням гель справився чудово.
  2. Вмивання ввечорі - після зняття макіяжу гідрофільною олією, щоб змити її залишки. І це завдання гель теж виконав добре.

Мені гель дуже сподобався. Дякую Мейкап за можливість тестувати нові продукти.