M O N D ✨️

Найделікатніший скраб, який у мене був

Найделікатніший скраб, який у мене був

Скраб підходить усім типам шкіри. У цій лінійці є кілька видів скрабів, кожен з яких розрахований на певний вид шкіри. Скраб з кавуном створений для шкіри, що втратила блиск.

Скраб польського виробника. Вартість бюджетна, а обсяг лише 75 мл. Упаковка із м'якого пластику. Оформлення гарне за рахунок прозорої баночки, де видно вміст.

У складі : природні екстракти, гліцерин, пом'якшувальні компоненти, ароматизатори та консерванти. Інгредієнти тваринного походження не використовувалися.

Аромат скрабу мильний, схожий на кавунову жуйку. Вміст рожевого кольору з чорними кісточками, густий як желе.

Рекомендується використовувати пілінг двічі на тиждень. Наносити потрібно на вологе обличчя, помасажувати та змити водою.

Скрабуючі частинки дуже дрібні, схожі на соду. Навіть гомажі зазвичай мають більш грубі частинки для пілінгу.

Результат відповідний. Скрабу не вдається прибрати лущення (хіба що дуже дрібні). Роздратування не викликав. Шкіра після скрабу чиста. На мій погляд, цей засіб може бути повноцінною умивашкою. Бо як скраб оцінити його дуже складно.

____

Be Beauty Care Face Scrub Juicy Watermelon

Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був
Найделікатніший скраб, який у мене був