Євгенія 👩

Ягідний бум на шкірі 🍇

Ягідний бум на шкірі 🍇
Ягідний бум на шкірі 🍇

Всім привіт✌!

Про бренд MAREVE я чула раніше завдяки їх аромадифузорам, які ну дуже смачно пахнуть, але ось що вони випускають косметичну продукцію дізналася нещодавно).

Дякую Makeup за те, що знайомить з українськими брендами і дає можливості затестувати їх продукцію 💜

Герой сьогоднішнього допису - парфумований крем для рук MAREVE

"Rose Wine", ділюся враженнями👇

Крем приїхав до мене в акуратній картонній коробці матового чорного кольору, яка виглядає дуже стильно, незважаючи на свій мінімальний дизайн).

Усередині коробочки – баночка-шайба, у такому ж чорному матовому кольорі.

Баночка виконана з матеріалу схожого на бляшаний, швидше за все це метал. Матеріал тримає свою форму, не стискається в руці та не деформується у сумочці, під тиском інших речей.

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується і сама по собі не злітає. Не сподобалося тільки те, що не було ніякого контролю відкриття.

Об'єм: 30 мл, витрата в міру економічна.

Крем приємного ніжно-рожевого кольору.

Консистенція, однорідна, гладка. Крем легкий, ніжний, невагомий. На дотик текстура м'яка, рухлива, ковзна. Є легке відчуття маслянистості, але без липкості та жирності. Мені текстура чимось нагадує вершкове масло, що добре розтануло).

Крем парфумований, тому аромат має бути його родзинкою).

Як тільки я відкрила баночку, мені в ніс ударив насичений солодко-ягідний аромат. Я відчуваю в ньому яскраво виражену сунично-сливову ноту.

* Дуже дивно, адже виробник вказує в ароматі зовсім інші ноти, ну мабуть у мене таке незвичайне сприйняття, коли замість заявленого аромату троянди та імбиру, я чую суницю і сливу😅

Відразу після нанесення аромат надто насичений та активний, я б навіть сказала задушливий. Але через 3-4 хвилини, після його вбирання він стає ніжнішим , з'являється легкий ванільно-медовий шлейф.

В цілому, запах дуже смачний, солодкий, яскравий). Мені сподобався, але як ви вже зрозуміли, що не з перших секунд😅.

Аромат крему дуже стійкий, він тримається на шкірі близько 8 годин. Відчувається навіть після миття рук з милом. При цьому, він не перебиває аромат основного парфуму та не викликає жодного дискомфорту.

Я використовую крем для рук як мінімум 3-4 рази на день, особливо після миття рук, так як вода у мене дуже жорстка, висушує все на своєму шляху).

"Rose Wine" м'яко ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється і не викликає жодного дискомофрту. Для гарного зволоження рук вистачає невеликого мазка кремом.

Вбирається текстура близько 4-5 хвилин, але навіть після вбирання між пальцями відчувається жирність ще десь хвилин 10, некомфортно🧐.

Після повного вбирання жирність йде і на шкірі залишається дуже легка маслянистість, вона ледве вловима, тому я її навіть не помічаю).

Крем не залишає жирних слідів на одязі та на будь-якому іншому предметі.

Крем я активно використовую протягом 3 днів і мені цього вистачило, щоби протестувати його з усіх боків).

  • Дає гарне зволоження та живлення, ефект відчувається до першого миття рук.
  • Пом'якшує, робить шкіру гладкішою і шовковистою на дотик.
  • Візуально ніби розгладжує текстуру шкіри.
  • Легка консистенція.
  • Приємний (для мене ягідний) та дуже стійкий аромат.

Якщо про недоліки, то:

  • Довгувато вбирається, порівняно з моїми іншими кремами для рук.
  • На упаковці не було контролю відкриття.

Незважаючи на дрібні недоліки, я рада знайомству з брендом і кремом "Rose Wine". Тепер хочу спробувати інші косметичні засоби.

Розкажіть враження, якщо щось пробували від MAREVE, буду вдячна за поради 💖