Олександра ☕️

Огляд порожніх пляшечок для волосся☕️

Огляд порожніх пляшечок для волосся☕️

І от тепер я готова написати відгук про кожен з цих продуктів. Деякі з них закінчились дуже давно, але більшість з цих продуктів я використовувала останні півроку)

Дуже довгий час він був моїм улюбленцем, я купувала його разів 15 точно. Має приємний аромат, такий косметично-кокосовий, економний у використанні, без силіконів та бюджетний.

Із мінусів лише незручний дозатор, тому я переливала його в пляшку з дозатором і все було чудово.

З часом мені захотілося чогось нового і я поступово заміняла його на інші кондиціонери, наприклад на Mayur з кокосом або манго. Можливо колись повернусь до нього.

Моя оцінка: 10/10

Не сподобався взагалі. Містить силікони і з ним не виходило нормально прочесати волосся. Із плюсів тільки те, що він густий і дешевий.

Врешті-решт я змішала його з попереднім кондиціонером (там десь півпляшки залишалось на той момент) і так використала. Загалом дуууже бюджений але невдалий експеримент.

Моя оцінка: 2/10

Загалом непоганий спрей, врятував моє пересушене волосся в спеку. Робить волосся м'яким та полегшує розчісування. Має приємний аромат, коштував недорого. Але містить силікони. Зроблений в Польщі. Можливо візьму ще раз.

Моя оцінка: 7/10

Мені дуже сподобався той що в блакитній пляшці, купувала його вже разів 5. Приємно пахне чистотою та свіжістю, має компактний розмір, зручно брати із собою.

А от рожевий має яскравий запах півонії, навіть іноді перебиває парфуми. Тому його точно більше не візьму, ледве дочекалася поки він закінчиться.

По ефективності вони однакові, відрізняються вони лише запахом. Білі сліди залишають, як і всі стандартні сухі шампуні, тому за мінус це не вважаю.

Блакитний: 9/10, рожевий: 3/10

Брала один раз, непогано впоралася і врятувала моє сухе волосся. Легка у використанні, на моє довге каре як раз вистачило однієї ампули. Колись візьму ще раз.

9/10