Anna_feerie

Cos de Baha Azelaic Acid 10 Serum або поліроль для шкіри

Cos de Baha Azelaic Acid 10 Serum або поліроль для шкіри

Про азелаїнову кислоту можу говорити вічно – адже це супер-актив для проблемної, чутливої та примхливої шкіри (розацеа, акне, пігментація та гіперреактивність є прямими показаннями для знайомства з нею).

Cos de Baha Azelaic Acid 10 Serum або поліроль для шкіри

Справа в тому, що вона присутня в нашій шкірі (завдяки діяльності дружніх бактерій) і тому не викликає подразнень у порівнянні з іншими видами кислот. В косметичних цілях її видобувають із злакових – пшениці, ячменю та ін. Особливість азелаїнки в тому, що вона має здатність глибоко проникати в шкіру і подавляти запальні процеси.

Але й це не все: додамо до її послужного списку нормалізацію кератинізації, усунення гіперплазії фолікулів та блокування 5-альфа-редуктази – і можна сміливо вручати цій крихітці Нобелівську премію за багатозадачність та ефективність!)

Але завдяки догляду її стан значно покращився, а сироватка від Cos de Baha взагалі додала ефекту глас-скін)).

Серум прозорий, має трохи маслянисту текстуру, без ароматизаторів. Склад мене вразив своєю лаконічністю, адже окрім 10 % власне активу, виробник додав ще пантенол, ніацинамід, гіалуронову кислоту та екстракти рослин. Зазвичай я використовую цю сироватку в вечірній рутині після есенції – достатньо пари крапель, щоб нанести на все обличчя. Після цього можно закрити кремом хвилин через 20, але я часто обходжусь без нього, адже шкірі достатньо зволоження.

Окрім очікуваних ефектів (лікування запалень, висвітлення постакне та зменшення почервонінь), Cos de Baha Azelaic Acid 10 Serum зробив мені дуууже гладеньку шкіру. Вона стала ніжнішою та на неї набагато краще лягає тональний засіб. Тож цей продукт отримує 12/10 балів та мої щирі рекомендації!)